Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Європейський суд з прав людини визнав Україну винною у порушенні прав редактора газети

15 грудня, 2006 р.

    У коментарі "Українській правді" депутат розповів, що відповідне рішення суд ухвалив ще 10 липня 2006 року і зараз воно набуло остаточної чинності.
    
    Раніше низка українських судів визнала Ляшка винним у розповсюдженні недостовірної інформації у друкованих ЗМІ проти чиновників країни та у зловживанні службовим становищем.
    
    Депутат пояснив, що влітку 1997 року він написав статтю про тогочасного виконувача обов'язків прем'єр-міністра Василя Дурдинця, в якій "критикував його стиль роботи".
    
    "Він (Дурдинець) дав тодішньому генпрокурору вказівку порушити проти мене кримінальну справу. Українські суди різних інстанцій визнавали мене і винним, і невинним", - розповів Ляшко.
    
    "Також у 1999 році було закрито саму газету "Політика" за "розголошення державної таємниці". А насправді її закрили, бо наближалися президентські вибори", - додав він.
    
    За словами депутата, згідно з рішенням європейського суду Україна повинна виплатити йому 2 тисячі євро матеріальних та моральних збитків, а також 1 тисячу євро відшкодування судових витрат та будь-який податок, який може бути стягнутий із зазначених сум.
    
    Українська правда


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю