Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Тренінґ для українських держслужбовців відбудеться за підтримки ЄС.

16 січня, 2007 р.

    Проект «Послуги з підтримки малого та середнього підприємництва в пріоритетних регіонах» за фінансової підтримки ЄС організовує тренінґ з менеджменту проектного циклу для відібраних представників Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.
    22-24 січня 2007 року проект має намір організувати тренінґ з менеджменту проектного циклу для обраних представників свого основного партнера - Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва (ДКРП). Менеджмент проектного циклу (МПЦ) – це практичний дизайн проекту та управлінський інструмент на основі методу логічної рамки (МЛР), який було прийнято Європейською Комісією в 1992 р.
    Цей тренінґ було підготовано для того, щоб учасники могли отримати потрібні навички з використання методів управління та ефективного процесу прийняття рішень протягом усього циклу управління проектом - від програмування, ідентифікації, формулювання до впровадження та оцінки.
    Під час тренінґу розглядатиметься широке коло тем, які мають висвітлити базові питання МПЦ: “що таке проект? ”, {When is it appropriate?},"коли його потрібно запускати?", {And what are the weaknesses of the project approach?}"якими є недоліки проектного підходу?", “що таке Метод логічної рамки?” тощо. Буде висвітлено також етапи аналізу, планування діяльності, ресурсів та витрат, моніторинг та оцінки, використання МЛР під час формулювання, впровадження, оцінки та аудиту.
    Тренінґ з менеджменту проектного циклу проводитиме Еліс Песлін, досвідчений тренер ЄС з менеджменту проектного циклу та логічної рамки.
    
    Джерело:Представництво Європейської Комісії в Україні.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати