Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Насильство щодо жінок: ефективність та системність протидії.

17 січня, 2007 р.

    17 січня у Львові відбулася презентація спільного проекту Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та Київської школи рівних можливостей «Насильство щодо жінок: ефективність та системність протидії» (2007-2008 рр.) за підтримки ЮНІФЕМ (Фонд ООН з ліквідації насильства щодо жінок).
    
    Презентація відбудеться в рамках семінару „Насильство в сім’ї: ефективність та системність протидії”.
    
    Організатор - Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту.
    
    Даний проект є пілотним і вперше його реалізовуватимуть такі області як Львівська, Рівненська, Житомирська та Вінницька.
    
    Завдання проекту передбачають вироблення дієвого механізму використання нормативно-правової бази у сфері попередження гендерного насильства; забезпечення професійної підготовки представників державної влади, відповідальних за реалізацію Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» та представників недержавного сектору, працюючих у сфері попередження насильства; підвищення рівня усвідомлення громадськістю шляхів подолання насильства в сім’ї через проведення інформаційних кампаній.
    
    На державному рівні партнерами Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, як координатора проекту, виступають Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство освіти і науки України, Держтелерадіо, громадські організації: Міжнародний гуманітарний центр «Розрада» та Український освітній центр реформ; на регіональному рівні до реалізації проекту долучаться обласні та районні адміністрації, управління та відділи у справах сім’ї, молоді та спорту, управління у справах неповнолітніх, управління внутрішніх справ, управління освіти, соціальні служби, неурядові та релігійні організації.
    
    У семінарі візьмуть участь заступник голови ЛОДА з гуманітарних питань Тарас Батенко, керівник проекту, голова правління Київської школи рівних можливостей Лариса Колос, заступник директора департаменту сімейної та гендерної політики Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту Алла Таран, начальник відділу департаменту громадської безпеки МВС України Валерій Брижик, начальник управління у справах сім’ї та молоді ЛОДА Андрій Корнат, директор Львівського обласного гендерного ресурсного центру Лілія Гук та ін.
    
    Семінар проходитиме поетапно і триватиме три дні. Першого дня організатори семінару розповідатимуть про механізми реалізації Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» та обговорюватимуть досвід практичної роботи Міністерства внутрішніх справ України з протидії насильству в сім’ї. Наступного дня учасники семінару вироблятимуть стратегію дій у реалізації соціальних проектів на регіональному рівні. Третього (заключного) дня відбудеться тренінг з питань моніторингу та підведення підсумків установчого семінару.
    
    
    Установчий семінар розпочнеться об 11 год в конференц-залі готелю „Перлина” (вул.Пулюя, 36).
    
    Джерело : STUDIC.info


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати