Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Премія Ради Європи "Молоді активні громадяни".

17 січня, 2007 р.

    Рада Європи в п'ятий раз організовує конкурс на одержання премії "Молоді активні громадяни". Конкурс проводиться з метою просування активної участі молоді в суспільному житті й передбачає нагородження значимих інноваційних проектів або заходів, здійснюваних у цьому напрямку.
    
    Поряд із цим, конкурс на одержання премії Ради Європи "Молоді активні громадяни" орієнтований на демонстрацію значимості й практичного втілення принципу соуправления між молоддю й органами влади на місцевому, регіональному й національному рівнях - принципу, що становить важливу особливість молодіжної політики Ради Європи.
    
    Премія Ради Європи на тему "Різноманіття, права людини й участь" 2006-2007 роки
    На Третьому самміті глав держав і керівників Ради Європи, що відбувся у Варшаві 16-17 травня 2005 року, глави держав і керівників вирішили: "з метою сприяння різноманіттю, інтеграції й участі в житті суспільства оголосити загальноєвропейську молодіжну кампанію в дусі "Європейської молодіжної кампанії проти расизму, ксенофобії, антисемітизму й нетерпимості", що відбулася в 1995 році.
    
    У заключній Декларації 7- ой Конференції європейських міністрів у справах молоді (Будапешт, 23-24 вересня 2005 року) міністри призвали Раду Європи "активно підтримати проведення в 2006-2007 роках Європейської молодіжної кампанії в інтересах різноманіття, прав людини й участі, використовуючи досвід і досягнення Директорату молоді й спорту Ради Європи".
    
    Європейська молодіжна кампанія "Усі різні - Усі рівні" в інтересах різноманіття, прав людини й участі здійснюється із червня 2006 року по вересень 2007 року. Саме в цих тимчасових рамках організований конкурс на одержання премії Ради Європи "Молоді активні громадяни" в 2006 - 2007 роках. Тому особливість справжнього конкурсу Ради Європи полягає в тім, що він покликаний внести вклад у мету, завдання й просування Європейської молодіжної кампанії "Усі різні - Усі рівні" в інтересах різноманіття, прав людини й участі.
    
    Учасники
    
    У конкурсі можуть взяти участь неурядові молодіжні організації й рухи, а також будь-які інші структури, залучені в молодіжну роботу й покликані внести свій внесок у Європейську молодіжну кампанію "Усі різні - Усі рівні" в інтересах різноманіття, прав людини й участі. Конкурсні умови й критерії відбору викладені далі.
    
    Організації, що бажають представити проект у рамках конкурсу, повинні направити свої заявки в Національні комітети кампанії у своїх країнах. Список адрес Національних комітетів кампанії, створених у державах- членах Ради Європи, розміщений в Інтернеті.
    
    Заявки від країн, у яких не створені Національні комітети кампанії, направляються безпосередньо в Директорат молоді й спорту Ради Європи по електронній пошті.
    
    Критерії участі
    
    A) Премії будуть присуджені за діяльність або проекти, які вносять безпосередній і вагомий внесок у Європейську. молодіжну кампанію "Усі різні - Усі рівні" в інтересах різноманіття, прав людини й участі.
    
    B) Проекти/діяльність розроблені й здійснені відповідно до цінностей і принципів Ради Європи;
    
    C) Проекти/діяльність повинні бути здійснені в тимчасових рамках Кампанії (червень/липень 2006 року - липень 2007 року).
    
    Журі
    
    До складу журі входять 2 члени Програмного комітету Європейських молодіжних центрів, 2 члени Європейської керівної групи Кампанії, а також Директор молоді й спорту Ради Європи або його представник.
    
    · Кінцевий термін надання заявок у Національний комітет Кампанії: 15 липня 2007 року.
    · Засідання журі для відбору: серпень 2007 року.
    · Церемонію нагородження планується провести в Раді Європи в Страсбурзі (Франція) у вересні 2007 року під час завершального заходу Кампанії. Оскільки дати проведення заключного заходу Кампанії поки не затверджені, не виключено, що вони перетерплять зміни. У цьому випадку через Інтернет і Національні комітети кампанії буде повідомлено про відповідні зміни крайнього строку надання заявок на конкурс.
    
    Премії будуть надані п'яти проектам.
    Кожний із проектів- лауреатів одержить грошову премію в розмірі 1000 євро й диплом.
    
    Двоє представників від кожного з перемігших проектів будуть запрошені на заключний захід Кампанії для одержання премії. Даним представникам буде також запропоновано організувати презентацію своїх проектів на виставці.
    
    Незабаром після церемонії нагородження, по завершенню Кампанії, Рада Європи опублікує короткий виклад всіх конкурсних проектів, що заслуговують увагу, (а не тільки проектів-лауреатів) у вигляді брошури й інтернет-версії. У виданні буде також передбачена можливість розміщення фотографій.
    
    Як брати участь?
    
    Заповните заявку на англійській або французькій мові й відправте її до 15 липня 2007 року в Національний комітет кампанії у Вашій країні. Список адрес Національних комітетів Кампанії держав- учасників Ради Європи розміщений в Інтернеті.
    
    Заявки від країн, у яких не створені Національні комітети кампанії, направляються безпосередньо в Директорат молоді й спорту Ради Європи по електронній пошті.
    
    Контакт:
    E-maіl: galіna.kuprіyanova@coe.іnt


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати