Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


В Ізяславській в`язниці зеки відмовилися лише від сніданку.

18 січня, 2007 р.

    В Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Хмельницькій області називають недостовірною інформацію про голодування в Ізяславській виправній колонії №31.
    
    Про це заявив УНІАН заступник начальника Держдепартаменту України з питань виконання покарань у Хмельницькій області Володимир БОЙЧУК.
    
    За його словами, по-перше, засуджені Ізяславської виправної колонії №31 відмовилися 14 січня від сніданку у їдальні, але вдень у своїх камерах підкріплювалися тим, що напередодні принесли їм родичі та близькі, і всі прийшли до їдальні на вечерю.
    
    Крім того, як зазначив В.БОЙЧУК, “деякі ЗМІ назвали головною причиною відмови ув’язнених від сніданку жорстоке поводженням керівництва з засудженими, що насправді не відповідає дійсності”.
    
    За інформацією прес-служби управління Держдепартаменту України з питань виконання покарань у Хмельницькій області, головними вимогами “бунтівників” було покращення якості води, встановлення додаткових таксофонів та деякі зміни у розпорядку дня.
    
    Як зазначили в прес-службі, після інциденту представники керівництва Держдепу з питань виконання покарань, управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Хмельницькій області та самої колонії розпочали прийом засуджених з особистих питань. Після чого того ж дня всі ув’язнені пішли на вечерю, і подальших випадків відмови від прийому їжі в їдальні колонії більше не було.
    
    Крім того, згідно з інформацією прес-служби, сьогодні начальник управління Держдепартаменту України з питань виконання покарань у Хмельницькій області Тимофій ЯКІМЧУК та його заступник В.БОЙЧУК перебувають у колонії, де продовжують вислуховувати скарги ув’язнених.
    
    Довідка: У Ізяславській виправній колонії №31 відбувають покарання понад 1200 засуджених.
    джерело: www.unian.net


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати