Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Режисер боїться повертатися в Росію.

24 січня, 2007 р.

    Андрєй Нєкрасов, російський документаліст та друг Александра Литвиненка, що загинув у Лондоні від отруєння полонієм, заявляє про побоювання за своїх життя, - пише The Times. Нєкрасов щойно завершив для BBC 2 зйонмки документального фільму "мій друг Саша: дуже російське вбивство". Нещодавно, повідомив режисер британській пресі, його рідні в Санкт-Петербурзі отримали попередження "від старого друга" про загрозу життю документаліста. "Я не знаю, наскільки безпечно мені повертатися до Санкт-Петербургу", - сказав пан Нєкрасов.
    
    Андрєй Нєкрасов був близьким другом Литвиненка та регулярно навідував його в лікарні після отруєння радіоактивною речовиною. Документальний фільм про смерть колишнього працівника ФСБ, який заявляв, що початок другої чеченської війни спровокований російськими спецслужбами, які висадили в повітря житлові будинки в Москві, містить жорстку критику путінського авторитарного режиму.
    
    Після убивств журналістки Анни Політковської та колишнього спецслужбівця Александра Литвиненка Кремль активно відхрещується від причетності до знищення двох опонентів нинішнього режиму й перекидає відповідальність за них на "ті сили, котрі бажають скомпрометувати Росію в очах світу".
    Джерело:Українська Гельсінська Спілка з Прав Людини.
    
    --------------------------------------------------------------------------------


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати