Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЄС підтримує відновлення інституту мирового судді в Україні.

26 січня, 2007 р.

    5 лютого 2007 року у Києві Творчий центр “Каунтерпарт” та Інститут громадянського суспільства спільно з Академією муніципального управління проведуть круглий стіл на тему “Інститут мирових суддів в Україні: досвід та перспективи відновлення в Україні”. Захід відбуватиметься в межах проекту “Покращення доступу сільського населення до правосуддя” за фінансової підтримки Європейського Союзу.
    Круглий стіл проходитиме за адресою: м. Київ, вул. Івана Кудрі 33, Академія муніципального управління, аудиторія 405; початок реєстрації – о 13.30. Власне круглий стіл розпочнеться о 14.00, очікувана тривалість заходу – 2 години.
    Організатори передбачають, що в роботі круглого столу візьмуть участь судді, науковці, правники, представники організацій громадянського суспільства та засобів масової інформації. Заплановано обговорити досвід існування інституту мирового судді в Україні, доцільність та можливості відновлення його в сучасних умовах. Стан та напрямки розвитку недержавних інституцій досудового вирішення спорів теж будуть у центрі уваги учасників круглого столу.
    Запрошуємо представників засобів масової інформації (варто зробити попередню акредитацію). З питань участі та акредитації, будь ласка, звертайтесь до менеджера проекту Марії Ткачук (тел. (044) 529-73-94, е-mail: mari@csi.org.ua).


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати