Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Внесено зміни до процесу експертизи проектів законів та нормативно-правових актів на предмет їх відповідності Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

26 січня, 2007 р.

    З метою вдосконалення процесу здійснення експертизи проектів законів та проектів інших нормативно-правових актів на предмет їх відповідності Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод
    
    наказую:
    
    Внести до наказу Міністерства юстиції від 15 серпня 2006 р. № 67/5 "Про здійснення експертизи проектів законів та проектів інших нормативно-правових актів на їх відповідність Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод" такі зміни:
    
    1. У пунктах 3, 4, 5 слова "Національне бюро у справах дотримання Конвенції про захист прав і основних свобод людини" замінити словами "Секретаріат Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини".
    2. Викласти підпункт 2 пункту 5 у такій редакції:
    3. "- надання у строк до 10 днів структурним підрозділам Міністерства юстиції, визначеним відповідальними за здійснення правової експертизи, висновків щодо відповідності проектів нормативно-правових актів Конвенції, які підписуються заступником Міністра відповідно до розподілу функціональних повноважень". Доповнити наказ після пункту 3 новим пунктом такого змісту:
    4. "4. Покласти на керівників структурних підрозділів Міністерства юстиції персональну відповідальність за визначення належності проектів законів та проектів інших нормативно-правових актів до сфери регулювання Конвенцією, а також за своєчасність передання копій відповідних проектів на експертизу до Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини".У зв’язку з цим, пункти 4,5,6,7,8 вважати відповідно пунктами 5,6,7,8,9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Міністра Крупка П.М.
    
    Міністр Олександр Лавринович
    
    МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
    
    НАКАЗ
    
    22.01.2007 м. Київ 19/5
    
    Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції
    
    від 15 серпня 2006 р. № 68/5
    
    З метою вдосконалення процесу здійснення експертизи проектів законів та проектів інших нормативно-правових актів, що підлягають державній реєстрації, на предмет їх відповідності Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод
    
    наказую:
    
    Внести до наказу Міністерства юстиції від 15 серпня 2006 р. № 68/5 "Про здійснення експертизи нормативно-правових актів, на які поширюється вимога державної реєстрації, на відповідність Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод" такі зміни:
    
    1. Назву наказу викласти в такій редакції:
    2. "Про здійснення експертизи проектів нормативно-правових актів, на які поширюється вимога державної реєстрації, на відповідність Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод" У пункті 1 наказу слова "експертиза нормативно-правових актів" замінити словами "експертиза проектів нормативно-правових актів".
    3. Пункт 2 наказу викласти в такій редакції:
    4. "2. Висновки, передбачені підпунктом "д" пункту 9 Положення, щодо проектів нормативно-правових актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, органів господарського управління та контролю готує Секретаріат Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Міністерства юстиції протягом 10 днів з моменту отримання проекта нормативно-правового акта, направленого на експертизу". У пункті 3 наказу слова "Головне управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласні, Київське та Севастопольське міські управління юстиції" замінити словами "головні управління юстиції Міністерства юстиції в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, районні управління юстиції".
    5. Пункт 4 наказу викласти в такій редакції:
    6. "4. Висновки, які надаються відповідно до пункту 2 цього наказу, підписуються заступником Міністра відповідно до розподілу функціональних повноважень". У пункті 5 наказу слова "керівниками Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь юстиції" замінити словами "керівниками головних управлінь юстиції Міністерства юстиції в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, районних управлінь юстиції".
    7. Департаменту кадрової роботи та державної служби (Бірченку В.Г.) довести цей наказ до відома керівників структурних підрозділів центрального апарату Міністерства юстиції, головних управлінь юстиції Міністерства юстиції в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, районних управлінь юстиції.
    8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Міністра Крупка П.М.
    
    Джерело:Міністерство юстиції України.
    --------------------------------------------------------------------------------


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати