Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Агентство США по міжнародному розвитку починає новий проект в Україні.

29 січня, 2007 р.

    Агентство США по міжнародному розвитку (USAІ) запускає дворічний проект (скорочена назва USAІ/TІBA) з бюджетом 8 млн. доларів США, що покликаний надавати технічну допомогу правительству України й приватному сектору в сфері розвитку торгівлі, інвестиційної діяльності й підприємництва, повідомляє Укрінформ.
    
    Проект буде сприяти розвитку торгівлі товарами й послугами відповідно до вимог ВТО, а також проведенню регуляторної реформи, спрямованої на встановлення сприятливого правового й підприємницького середовища для розвитку малого й середнього бізнесу й залучення інвестицій.
    
    
    "Проект одночасно буде працювати як на національному, так і на регіональному рівнях", - пояснив його керівник з боку USAІ Рик Герли. Він також відзначив: "Діяльність проекту буде зосереджена на сприянні вступу України у ВТО й підтримці після вступу, відповідності вимогам ОТ з боку приватних підприємств, поліпшенні підприємницького середовища й створенні умов, що сприяють збільшенню обсягів національних і іноземних інвестицій; створенні ефективного механізму виконання регуляторних актів з метою викорінювання корупції в сфері одержання прав власності на землю й користування землею, дозволів на будівництво й доступу до інженерно-комунальних систем".
    
    
    Новий проект скористається наробітками свого попередника, проекту USAІ/BІZPRO, що завершився в грудні 2006 року, і продовжить удосконалювати його методологію, що сполучить роботу на регіональному й загальнодержавному рівнях для посилення впливу державних регуляторних органів, ефективного упровадження Закону України "Про основні принципи державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності", визнання обов'язковості підготовки аналізу регуляторного впливу й аналізу його ефективності, а також виконання другої фази швидкої дерегуляции на рівні держави, регіонів і окремих секторів промисловості.
    
    
    Новий проект в Україні буде реалізовувати компанія "Booz Allen Hamіlton", що веде міжнародна консалтингова компанія з більше 18 тис. співробітників, що надає послуги клієнтам в усьому світі. Для здійснення проекту компанія "Booz Allen Hamіlton" буде залучати компанії "Emergіng Markets Group", "Economіc Іntegratіon Forum", "Crіmson Capіtal" і "Mendez England".
    Джерело: Ukrіndustrіal.Com


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати