Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Понад 300 колишніх культових будівель буде повернено релігійним організаціям.

30 січня, 2007 р.

    Понад 300 колишніх культових будівель буде повернено релігійним організаціям. Вирішенням цих питань займатиметься Комісія при Кабінеті Міністрів України, утворена відповідно до постанови Уряду від 24 січня ц.р. № 61. Очолює Комісію Віце-прем’єр-міністр Дмитро Табачник.
    
    Комісія, згідно із затвердженим положенням, вивчатиме ситуацію щодо повернення майна релігійним організаціям, аналізуватиме спірні питань та шукатиме можливі шляхи їх вирішення. У разі потреби готуватиме пропозицій щодо вдосконалення правового регулювання повернення майна релігійним організаціям.
    
    Комісія розроблятиме рекомендації щодо взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань повернення релігійним організаціям колишніх культових будівель, споруд та іншого майна культового значення.
    Розглядатимуться пропозиції органів виконавчої влади стосовно вивільнення будівель, що підлягають поверненню релігійним організаціям, та пошук варіантів розміщення осіб, яких необхідно відселити з таких будівель.
    
    Прийняття постанови сприятиме утвердженню демократичних норм співіснування держави і церкви, дасть змогу координувати роботу щодо взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій у вирішенні конкретних, відновленням майнових прав релігійних організацій. Зокрема, мова йде про повернення їм понад 300 колишніх культових та інших церковних будівель, з яких у 2005 – 2006 рр. не було передано жодної.
    
    Джерело: Українська Гельсинська Спілка з Прав Людини.
    
    --------------------------------------------------------------------------------


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати