Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Уряд США має намір визнати приєднання України до Гаазької Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей.

9 лютого, 2007 р.

    Уряд США має намір розглянути питання про визнання приєднання України до Гаазької Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей. Про це повідомив керівник відділу по роботі з громадянами Посольства США в Україні Тодд Стоун під час робочої зустрічі з фахівцями Департаменту міжнародного співробітництва Міністерства юстиції України.
    Тодд Стоун підкреслив, що питання співробітництва на підставі Конвенції є актуальним з огляду на поширеність укладення шлюбів між громадянами України та США. Застосування Конвенції дозволить належним чином захищати інтереси громадян обох держав, у першу чергу забезпечуючи права дітей та їхніх батьків на спілкування.
    У ході зустрічі Тодд Стоун передав українським юристам перелік запитань, що стосуються імплементації в Україні Гаазької Конвенції. Ця інформація, за його словами необхідна Уряду США для прийняття остаточного рішення.
    
    *** Гаазька Конвенція про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей набула чинності для України 1 вересня 2006 року.
    Цілями Конвенції є, зокрема, забезпечення негайного повернення дітей, незаконно переміщених до будь-якої з Договірних держав або утримуваних у будь-якій із Договірних держав.
    На сьогодні про визнання приєднання України повідомили 16 держав: Латвія, Чехія, Румунія, Болгарія, Люксембург, Греція, Панама, Кіпр, Нідерланди, Гондурас, Ізраїль, Еквадор, Італія, Перу, Польща, Естонія. Відповідно до статті 38 Конвенції, приєднання має силу тільки у відносинах між державою, що приєдналася, і тими Договірними державами, що заявлять про своє визнання цього приєднання.
    Постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2006 року було затверджено Порядок виконання на території України Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей.
    Джерело:Українська Гельсинська спілка з прав людини.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю