Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Чи відповідають накази Державного департаменту з питань виконання покарань Конституції?

14 лютого, 2007 р.

    Найближчим часом Міністерство юстиції планує здійснити аналіз усіх наказів, виданих Державним департаментом України з питань виконання покарань з метою їх перевірки на відповідність Конституції України, Кримінально-виконавчого кодексу України та європейським стандартам.
    Про це повідомила заступник Міністра юстиції України Інна Ємельянова під час зустрічі з керівником Представництва Німецького Фонду міжнародного правового співробітництва Штефаном Хюльсхьорстером, яка відбулася в Мін‘юсті.
    Питання, пов’язані з пенітенціарною системою, правовим статусом та особливостями діяльності Державного департаменту України з питань виконання покарань були підняті в контексті обміну інформацією про реформування в Україні системи правоохоронних органів та органів прокуратури, оперативно розшукову діяльність, відновне правосуддя.
    Інна Ємельянова назвала це одним з пріоритетних напрямків діяльності Міністерства юстиції у сфері кримінальної юстиції. За її словами, на наявність численних порушень в пенітенціарній системі вказують правозахисні організації та міжнародні інституції. Зокрема, це відзначено у звіті про дотримання прав людини в Україні Української Гельсінської спілки.
    Під час зустрічі було також наголошено, що реформування та підпорядкування пенітенціарної системи Міністерству юстиції залишається одним з невиконаннях зобов’язань, взятих Україною на себе перед Радою Європи.
    
    Джерело:Українська Гельсинська спілка з прав людини.
    
    --------------------------------------------------------------------------------


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю