Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Співпраця України, Угорщини, Румунії та Молдови: національна та регіональна безпека, питання меншин, європейська та євроатлантична інтеграція.

16 лютого, 2007 р.

    Група стратегічних та безпекових студій й Інститут демократії імені Пилипа Орлика (за сприяння Фундації "Україна - США") проводять конференцію “Співпраця України, Угорщини, Румунії та Молдови: національна та регіональна безпека, питання меншин, європейська та євроатлантична інтеграція”.
    
    Конференція розпочнеться 17 лютого 2007 року о 9.30 в приміщенні Фундації “Україна – США”, вул. Боричів Тік, 35-В, 6 поверх.
    
    Це четвертий захід в рамках міжнародного проекту “Чотиристороння співпраця НУО спрямована на подолання суперечностей та відчуження (у царинах політики щодо національних меншин, прав людини та безпекової політики)”, який виконується за підтримки Програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” Міжнародного Фонду “ВІДРОДЖЕННЯ”, Фундації “Україна – США”.
    
    Конференція складатиметься з презентації проекту та трьох сесій: питання етнічних меншин у Центральній та Східній Європі в контексті європейської та глобальної безпеки; застосування європейського та євроатлантичного досвіду у розвитку національного законодавства, державної політики та діяльності громадянського суспільства України; проблеми міжетнічних відносин у Криму: загострення конфлікту.
    Звертаємо увагу на те, що акредитація обов’язкова. З питання акредитації звертатися за телефоном 491 – 3830 чи ел. поштою info@gsbs.org.ua
    
    ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ
    “Співпраця України Угорщини, Румунії та Молдови:
    національна та регіональна безпека, проблеми меншин,
    європейська та євроатлантична інтеграція”
    Група стратегічних та безпекових студій
    Інститут демократії імені Пилипа Орлика (за сприяння Фундації "Україна - США")
    В рамках Проекту “Чотиристороння співпраця НУО спрямована на подолання суперечностей та відчуження (у царинах політики щодо національних меншин, прав людини та безпекової політики)"який виконується за підтримки Програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” Міжнародного Фонду “ВІДРОДЖЕННЯ”
    Київ, вул. Боричів Тік, 35 В
    Джерело: портал Громадський простір.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю