Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Cудовий захист якнайкращих інтересів дитини і її права на виховання в сім’ї.

19 лютого, 2007 р.

    Харківська обласна фундація «Громадська Альтернатива» розпочала реалізацію проекту ”Судовий захист якнайкращих інтересів дитини і її права на виховання в сім’ї” за підтримки проекту «Україна: верховенство права» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
    
    Проект має на меті сприяти дотриманню якнайкращих інтересів дитини і її права на виховання в сімейному оточенні в процедурі позбавлення батьківських прав та відібрання дитини в батьків.
    
    У рамках проекту планується проведення громадського моніторингу дотримання досудових, судових і процесуальних дій у сфері захисту якнайкращих інтересів дитини і її права на виховання у сімейному оточенні в процедурі позбавлення батьківських прав та відібрання дитини від батьків; видання Рапорту за результатами дослідження; проведення підсумкового семінару з проблем дотримання якнайкращих інтересів дитини і її права на виховання у сімейному оточенні при вирішенні питання передачі дитини під опіку держави. Також заплановано опитування громадськості за методикою CRC, серія пілотних візитів до суду і розповсюдження інформаційних матеріалів.
    
    За більш детальною інформацією звертатися Марія Ясеновська, Харківська обласна фундація «Громадська Альтернатива», Тел. 8 050 946 11 92, E-mail: public.alternative@gmail.com
    
    
    Джерело: ХОФ "Громадська Альтернатива"


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю