Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Корпоративна соціальна відповідальність в Україні: експертна думка.

28 лютого, 2007 р.

    5 березня відбудеться презентація книги «Корпоративна соціальна відповідальність в Україні: експертна думка».
    
    Збірка статей і рекомендацій є результатом пілотного проекту «Корпоративна соціальна відповідальність (КСВ): роль держави, очікування громадянського суспільства та практика українського комерційного сектору», листопад 2006 - лютий 2007рр.
    
    Проект ініціювала та провела громадська неприбуткова організація ««Жіноча Професійна Ліга» www.lpw.kiev.ua за участі Бізнес та Фінансового Комітету «Британсько-Української Професійної Мережі (UUPN) www.uupn.kiev.ua при Британській Раді. Збірка є черговим кроком виконання проекту після проведення експертного круглого столу у Британській Раді. Предметом його обговорення були наступні теми: українська та міжнародні моделі, принципи, практики корпоративної соціальної відповідальності.
    
    Круглий стіл зібрав у м. Києві експертів, які представляли бізнес, місцеву владу, організації громадянського суспільства та ЗМІ. З прес-релізом заходу Ви маєте можливість ознайомитися на веб-сайті www.lpw.kiev.ua розділ «Анонси».
    
    Матеріали збірки складаються зі статей, поданих мовою авторського оригіналу (українською та російською), презентацій практики впровадження програм з корпоративної соціальної відповідальності комерційних структур, які працюють в Україні (UMC, DTZ, Систем Кепітал Менеджмент, Ейвон Косметікс Юкрейн) та рекомендацій з удосконалення КСВ практики, розроблених експертами “круглого столу”. Збірка розрахована на широке коло читачів – керівників та менеджерів компаній, лідерів недержавних організацій, можновладців, журналістів, науковців, усіх, хто цікавиться тематикою КСВ в Україні та світі.
    
    Пілотний проект реалізований завдяки „Канадському фонду підтримки місцевих ініціатив” Посольства Канади в Україні, Канадського Агентства Міжнародного Розвитку. Підтримку публікації збірки надав також Центр філантропії.
    
    Місце проведення: Центр для випускників американських програм, м. Київ, вул. Мельникова, 63, окремий вхід – ліве крило будинку. Дата та час проведення: 5 березня 2007, понеділок, 16:00-18.00
    
    Для реєстрації потрібно піддвердити свою участь до 02.03.2007 на адресу організаторів проекту natalie_gurieva@voliacable.com
    
    За попередніми заявками, Ви можете замовити та безкоштовно отримати цю збірку після презентації для бібліотеки Вашої організації. Використовуйте переважно електрону пошту.
    
    Джерело:ГО"Жіноча професійна ліга"


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю