Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Корумпованість суддів і закритість судів – основні причини непорозуміння ЗМІ та судів, такі результати опитування.

2 березня, 2007 р.

    В Україні 55% журналістів вважають, що відносини суддів з представниками ЗМІ є взаємно недоброзичливими. Такі результати опитування журналістів, проведеного центром “Демократичні ініціативи”, обнародувала науковий керівник центру, старший науковий співробітник Інституту соціології НАН України Ірина Бекешкіна.
    
    За її словами, представники мас-медіа називали головними чинниками, які перешкоджають налагодженню нормальних відносин між суддями і журналістами, корумпованість суддів (69%), закритість судів (58%) і непоінформованість журналістів в проблемах судочинства (46%), інформує РБК-Україна.
    
    Разом з тим журналісти вважають, що для налагодження плідних взаємин з судами необхідна велика відвертість судової системи (73%), підвищення кваліфікації і обізнаності самих журналістів в питаннях судочинства (67%), введення системи прес-секретарів в судах або призначення людини, яка б займалася зв'язками із ЗМІ (52%), а також розміщення всіх матеріалів, які стосуються судових справ, на сайтах судів (52%).
    
    Опит проводився центром “Демократичні ініціативи” на замовленням проекту Агентства США по міжнародному розвитку “Україна: верховенство права”. Було опитано 207 журналістів, які працюють у сфері суспільно-політичної тематики.
    
    Джнрело:Агентство США по міжнародному розвитку “Україна: верховенство права”.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю