Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс есе "Глобальний капіталізм і особиста воля"

14 березня, 2007 р.

    Інститут Катона запрошує студентів і недавніх випускників вузів Росії й країн СНД взяти участь у конкурсі есе "Глобальний капіталізм і особиста воля". Учасникам конкурсу пропонується викласти свої погляди на проблеми розвитку капіталізму й вільного суспільства у зв'язку з CATO.ru -російським виданням книги шведського економіста Юхана Норберга "У захист глобального капіталізму".
    
    
    
    Для участі в конкурсі есе CATO.ru запрошуються студенти й недавні випускники вузів (до 3х років після закінчення навчання).
    
    Початок конкурсу намічений на травень 2007 року. Крайній строк реєстрації для участі в конкурсі - 15 червня 2007 року. Есе повинні бути представлені на розгляд журі конкурсу до 20 липня 2007 року; результати й переможці будуть визначені до 25 серпня 2007 року.
    
    У журі конкурсу ввійдуть співробітники Інституту Катона Андрій Илларионов і Ганна Красинска, а також Елла Панеях (Мичиганский університет, Анн Арбор), Максим Блант (журнал "Великий бізнес"), Андрій Курилкин ("Нове видавництво"), Вадим Новиков (Інститут економіки перехідного періоду), Ігор Федюкин (Російська економічна школа). Всім учасникам, що зареєструвалися, конкурсу (зареєструватися можна вже зараз) буде висланий безкоштовний екземпляр книги Юхана Норберга "У захист глобального капіталізму".
    
    Переможцям конкурсу, що заняли перше, друге й третє місце, будуть вручені грошові премії в розмірі 2000, 1000 і 500 доларів США відповідно. Фіналісти конкурсу також одержать запрошення взяти участь в "літній школі" Інституту Катона в Криму 2-8 вересня 2007 року й грант, що покриває необхідні витрати.
    
    Теми й вимоги до есе
    
    · Світ без глобалізації.
    · Історія успіху в епоху глобалізації.
    · Чи потрібні глобалізації захисники?
    · Глобалізація й людська воля.
    · Міфи про глобалізацію.
    
    Обсяг статей повинен становити не менш 5 сторінок машинописного тексту (9000 знаків). Журі буде звертати увагу на стиль, логіку, аргументированность і оригінальність присланих статей. Роботи приймаються тільки російською мовою .
    
    Контакт:
    Ганна Красинска - координатор конкурсу
    E-maіl: cato@cato.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати