Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Медіа-профспілка занепокоєна політичним тиском на журналістів Першого національного.

21 березня, 2007 р.

    Київська незалежна Медіа-профспілка глибоко занепокоєна поверненням політичного тиску на журналістів Першого національного. «Зняття з ефіру ток-шоу віце-президента Національної телекомпанії України Віктора Павлюка – небезпечний сигнал для всіх журналістів, - каже Михайлина Скорик, голова Київської незалежної Медіа-профспілки. - Вчорашня «Толока» дала найвищі рейтинги за час існування програми. На тлі цього звинувачення ведучого в непрофесіоналізмі звучать, як мінімум, невчасно».
    За її словами, політичний тиск відчувають на собі й журналісти ТВО «Новини». «При цьому керівники телекомпанії не хочуть ні підписання угоди про редакційну політику, проект якої існує давно, ні переукладання колективного договору – документів, які гарантували б більшу свободу дій журналістам державного телеканалу», - додає Скорик.
    При цьому на НТКУ посилюється економічний тиск. «Як скаржаться співробітники служби новин, їм затримують заробітну плату, обіцяють штрафи, що не може не турбувати Медіа-профспілку», - зауважує голова Медіа-профспілки в Києві.
    
    Джерело: Прес-служба Медіа-профспілки.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю