Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Благодійний фонд “Дитячий світ” і журнал „Однокласник” проводять конкурс юних журналістів.

28 березня, 2007 р.

    Конкурс має назву “Твій погляд” і проходитиме до кінця року. Свої роботи на нього можуть подавати учні загальноосвітніх шкіл і студенти навчальних закладів ІІ рівня акредитації.
    
    Конкурс проходить у двох номінаціях – серед тих, хто пише і серед тих, хто фотографує. Конкурс проводиться за підтримки Міністерства у справах сім’ї, молоді і спорту. Спонсором призового фонду виступив Надра Банк.
    
    Метою конкурсу юних журналістів є плекання у дітей любові до рідної мови, формування громадянської позиції і розвиток творчих здібностей у дітей. За словами Президента фонду „Дитячий світ” Людмили Гайової, кожна дитина – це нерозкрита таємниця і їй необхідно допомогти розкрити свої таланти.
    
    Організатори планують проводити конкурс у два етапи. Перший з яких буде заочним, коли учасники надсилатимуть до оргкомітету свої дописи і фотографії, найкращі з яких будуть надруковані на сторінках журналу „Однокласник”. Другий, очний, відбудеться у серпні у дитячому таборі „Молода гвардія” в Одесі. На ньому фахівці-журналісти протягом місяця проводитимуть із молодими конкурсантами майстер-класи із журналістики, а потім кожен зможе показати все, на що він здатен.
    
    У номінації „статті” пропонуються теми: „Меценат” (дописи про людей або організації, які роблять добрі справи і допомагають людям),”Острів любові” (розповіді про перше кохання) „Фан-клуб” (стаття про улюбленого виконавця, музичний чи літературний твір), „Хамство у школі”.
    
    У номінації „фотоконкурс” пропонується подавати свої знімки на теми:
    ”Фоторепортаж”, „Спинися, мить!” і „Портрет друга”.
    
    Переможців конкурсу чекають цінні призи від Надра Банку, головними з яких є сучасний комп’ютер і цифрова фотокамера. Заохочувальні призи отримають і частина учасників конкурсу.
    
    Свої дописи і фото слід надсилати за адресою: м.Київ, 04119, вул..Дегтярівська, 38/44 з поміткою “Конкурс юних журналістів”
    Реєстрація триває до: 27-12-2007
    
    
    Джерело : Благодійний фонд “Дитячий світ”


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю