Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


2 квітня частина програми Четвертого міжнародного Фестивалю „Дні документального кіно з прав людини „Український контекст” буде присвячена дотриманню прав ВІЛ-інфікованих та людей, що хворі на СНІД.

2 квітня, 2007 р.

    2 квітня частина програми Четвертого міжнародного Фестивалю „Дні документального кіно з прав людини „Український контекст” буде присвячена дотриманню прав ВІЛ-інфікованих та людей, що хворі на СНІД.
    
    В Синій залі Будинку кіно о 16:00 відбудеться показ фільму на тему людей, що живуть з ВІЛ - „Леді Ді”, Наталки Коростякової. Курсова робота студентки театрального інституту ім. Карпенко-Карого розкаже про дівчину, що намагається жити повноцінним життям, не дивлячись на зараження ВІЛ-інфекцією.
    
    Після в тій же Синій залі Будинку кіно перегляд неоднозначного та повного протиріч фільму казахського режисера Володимира Тюлькіна „Приречені вижити”, присвячений цій же темі.
    
    В 19:00 в коференц-залі Будинку кіно відбудеться прес-конференція на тему „Всі різні – всі рінві!”, присвячена дотриманню прав людини зі спеціальними потребами, а також темі гомофобії, і організована Регіональним інформаційним та правозахисним центром для геїв та лесбійок „Наш світ”.
    
    Після прес-конференції (19:30) перегляд фільму Юлії Панасенко та Світлани Стрєльнікової „Ідіот” (Росія).
    
    Фільм „Ідіот” – це Історія про повернення, - від повернення документів до повернення до життя.
    
    „Непотрібний, зайвий, ідіотський!”, – так Андрій говорить сам про себе. Але тридцять років його життя могли б легко стати сценарієм для ігрового кіно.
    
    Втікши з психушки, в яку він потрапив з пожиттєвим діагнозом „недієздатний”, він опинився в дурдомі більш широкого масштабу – в столиці. Без документів і даху над головою, Андрій шукає способи повернути собі право на вільне життя. Тепер його маршрут – кабінети посадовців та нескінченні психіатричні експертизи. Мета – повернути дієздатність. Але суд, який має винести рішення, весь час відкладається. І Андрій все частіше задається питанням: чому з ним все це відбувається? Причина, як завжди, в минулому...
    
    Про Фестиваль:
    Фестиваль проводиться в Україні з 2003 року.
    Фестиваль засновано Українською гельсінською спілкою з прав людини, громадською організацією Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв за підртимки міжнародного фонду „Відродження”, Міністерства культури і туризму України, Національної спілки кінематографістів України під патронатом Київської міської державної адміністрації.
    
    Джерело:Українська Гельсинська спілка з прав людини.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю