Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Тендер за проектом «Спільнота споживачів та громадські об’єднання».

24 квітня, 2007 р.

    В рамках проекту Проект «Спільнота споживачів та громадські об’єднання» оголошено тендер щодо оцінки спроможності провідних недержавних організацій громадянського суспільства з метою подальшого підвищення спроможності цих організацій та визначення напрямів/методів надання допомоги.
    
    Проект «Спільнота споживачів та громадські об’єднання» є спільною ініціативою Європейського Союзу та Програми розвитку ООН, що була започаткована у 2006 році. Загальною метою проекту є збільшення впливу громадянського суспільства на економічне життя країни згідно з європейськими стандартами. Зокрема, він покликаний сприяти розширенню доступу громадян до інформації про безпеку та результати незалежного тестування товарів та послуг і про права споживачів та механізми їх захисту, а також сприяти широкому обговоренню проблем, що стоять перед спільнотою споживачів в Україні.
    Проект «Спільнота споживачів та громадські об’єднання» працює у трьох взаємопов’язаних сферах: (1) сприяння розвитку споживчої свідомості громадян, поширення в Україні європейського та світового досвіду незалежного тестування та інформування про безпеку споживчих продуктів; (2) розширення доступу до споживчої інформації; (3) сприяння розвитку механізмів реалізації прав споживачів.
    
    В рамках своєї діяльності проектом оголошено тендер щодо оцінки спроможності провідних недержавних організацій громадянського суспільства з метою подальшого підвищення спроможності цих організацій та визначення напрямів/методів надання допомоги.
    Реєстрація триває до: 11-05-2007
    Оголошення про тендер знаходиться тут
    http://www.un.kiev.ua/bc/tenders/756/
    
    
    Джерело : Програма розвитку ООН


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати