Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


День пам’яті жертв геноциду вірмен вшановують сьогодні і в Україні.

24 квітня, 2007 р.

    У багатьох містах відбуваються молебні та жалобні заходи. У Сімферополі понад півтори тисячі кримських вірмен запалили свічки, вшановуючи пам'ять загиблих співвітчизників і пройшли пішою ходою до середмістя.
    
    Жалобні заходи відбуваються і у Львові. Найстаріша громада Галичини зібралася біля Вірменського кафедрального собору. Попри те що вірмен у Львові три з половиною тисячі - людей прийшло не багато. Нагадаємо, 90 років тому Османська імперія під час кривавої різанини знищила дві третини вірменського народу.
    
    Микола Кочарян, віце-президент Союзу вірмен України: "Фактично нація була винищена, тому і для всіх вірмен, які населяють майже всю планету Земля майже у всіх країнах через той геноцид на сьогодняшній день мешкають вірмени, то для кожного вірменина дійсно то є трагічний день."
    
    Олег Гарбриелян, голова вірменської громади Криму: "Те, кто совершал геноцид, надеялись, что сотрут из истории имя нашего народа, но сами того не осознавая, наделили нас удивительной силой, которая вот уже более 90 лет сплачивает армян всего мира."
    джерело: www.5tv.com.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати