Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Кожен п'ятий школяр палить, кожен другий – пробував алкоголь.

25 квітня, 2007 р.

    Кожен п'ятий школяр в Україні у віці 11-12 років палить, а кожен другий уже пробував алкогольні напої. Такі дані оголосила глава наглядової ради міжнародного благодійного фонду "Україна 3000" Катерина Ющенко в ході відкриття другого міжнародного форуму "Відродження. Відновлення. Розвиток людини", що проходить у міжнародному дитячому центрі "Артек" (Крим) з 24 по 28 квітня.
    
    За її словами, результати соціальних досліджень свідчать про те, що у віці до 10 років 40 % хлопчиків і 20 % дівчинок уже пробували алкоголь.
    
    У 12 років алкогольні напої пробували вже 50% дітей. Крім того, до 11 років 17% школярів починають палити цигарки.
    
    Ющенко також відзначила, що на сьогодні кожен десятий студент або школяр уживав наркотики хоча б раз. А кожна третя дитина у віці 14-15 років живе постійним статевим життям.
    
    Вона також відзначила, що відповідно до офіційної статистики, кожен шостий з десяти ВІЛ-інфікованих в Україні - це молоді люди у віці до 30 років.
    
    На думку Ющенко, однією з причин такої ситуації в країні є те, що "існуюча система освіти не завжди відповідає потребам дітей, батьків, держави, а також тим викликам, що з малого віку кидає світ дітям".
    
    "Для рішення цих проблем необхідно об'єднати зусилля школи, церкви і молодіжних організацій", - відзначила вона, закликавши учасників форуму докласти всіх зусиль для вироблення концепції нової освіти, як для України, так і для усього світу.
    
    Головною метою форуму "Відродження. Відновлення. Розвиток людини" є розробка стратегії запровадження гуманної педагогіки через перетворення процесу освіти людини в процес її виховання.
    
    Джерело : Українська правда


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати