Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Виставки проектів ЄС в Україні.

28 квітня, 2007 р.

    25-26 квітня 2007 р. у Київському Будинку кіно відбулася Виставка проектів ЄС в Україні. Виставка у Києві була завершальною у серії виставок проектів ЄС в Україні: попередні були організовані у Донецьку (Донецький національний університет, 12-13 квітня 2007 р.) та у Львові (Львівський Будинок Вчених, 19-20 квітня 2007 р.).
    
    Виставки проводилися за ініціативи Представництва Європейської Комісії в Україні та Бєларусі та були спрямовані на підвищення обізнаності громадськості про відносини ЄС з Україною та важливість допомоги ЄС для громадян України.
    
    Основною метою виставок було інформування громадян України (наукових та університетських кіл, неурядових організацій, службовців, широкої громадськості) про діяльність Європейського Союзу в Україні, та, передовсім, результати реалізації проектів ЄС у різних галузях соціально-економічного життя, що втілюються в Україні. Загалом у роботі трьох виставок взяло участь понад 30 як загальноукраїнських, так і регіональних проектів у різних галузях соціально-економічного життя: у галузі сільського господарства, підтримки та розвитку відновлювальних джерел енергії, посилення регіональних соціальних служб, розбудови громадянського суспільства, боротьби із ВІЛ/СНІД в Україні, допомоги дітям вулиці, розвитку інтегрованих соціальних служб для вразливих сімей та дітей тощо.
    
    Джерело : Представництво Європейської Комісії в Україні та Бєларусі


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати