Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс грантів посольства США для журналістів Західної України.

28 квітня, 2007 р.

    У журналістів західних областей України з’явилась можливість отримати фінансування для реалізації своїх проектів.
    
    Для цього треба взяти участь у регіональному конкурсі, який організує офіс грантових програм посольства США.
    
    Максимальна сума, що може бути виділена на один проект, складає 24 тисячі доларів, середні ж суми грантів становлять від 5 до 15 тисяч.
    
    Як використати таку можливість і виграти грант - про це розповіли на засіданні Чернівецького прес-клубу реформ. В українській журналістиці найслабкішим місцем є аналітика, вважає експерт офісу грантових програм Посольства США в Україні Олег Пастухов. Українські журналісти нехтують аналізом тих подій, які відбуваються в державі, - зазначив він і навів цьому конкретні приклади. «Якщо, наприклад, пан Івченко підписує, як хтось каже, антидержавні чи нормальні угоди, а журналісти в цей час пишуть про його Мерседеси, а не про те, що він робить - то це є тому підтвердження, що аналітичні репортажі не мають місця в аналітичній журналістиці», - сказав О. Пастухов.
    
    Саме ця обставина і спонукала оголосити конкурс. Подібні проекти вже прижилися в інших регіонах країни, тепер дійшла черга до західного. Сам конкурс спрямований на підвищення професійності журналістів у підготовці аналітичних публікацій, а також має на меті покращити співпрацю між факультетами журналістики та мас-медіа в Західній Україні, зокрема даючи стимул молоді йти працювати у пресу.
    
    Реєстрація триває до: 25-05-2007
    
    У конкурсі може взяти участь будь-який журналіст незалежного ЗМІ. Для цього треба до 25-го травня цього року надіслати заявку українською чи англійською мовами на офіційний сайт американського посольства в Україні (http://kiev.usembassy.gov/main_ukr.html). Кількість грантів - необмежена, головним критерієм відбору буде якість поданого матеріалу.
    
    Джерело : Молодіжна правда


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати