Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Міжнародний конкурс есе.

28 квітня, 2007 р.

    Міжнародний конкурс есе CIPE надає молоді можливість висловити свою думку про громадянство, економічну й ринкову реформи, молодіжне лідерство.
    
    Авторам дев’яти кращих робіт будуть надані призи у розмірі $1 000.
    
    Учасниками конкурсу можуть бути студенти й молоді фахівці (18-30 років).
    
    На розгляд пропонуються такі теми для написання творів: 1) Громадянство в демократичному суспільстві. Що необхідно зробити для того, щоб розвинути почуття громадянськості у молодих людей і допомогти їм знайти свою роль у демократичному суспільстві; 2) Освітня реформа і можливість працевлаштування. Як уряд Вашої країни має реформувати освіту, щоб надати молодим людям необхідних навичок і можливостей для подальшого працевлаштування; 3) Підприємництво і лідерство. Яких кроків має вжити уряд Вашої країни, щоб надати молодим людям можливість стати підприємцями та/або громадськими лідерами.
    
    Всі есе мають бути написані англійською, бути оригінальними й раніше не опублікованими, мати обсяг 2-4 тисячі слів; титульний аркуш має містити інформацію про категорію твору, контактну інформацію учасника, включаючи його громадянство.
    Реєстрація триває до: 31-05-2007
    Заявки на участь приймаються до 31 травня 2007 року. Адреса: Center for International Private Enterprise, 1155 15th Street NW Suite 700 - Washington, DC 20005; Телефон: (202) 721-9200; Факс: (202) 721-9250; Веб-сайт: http://www.cipe.org/programs/women/essay.php
    
    Джерело : Молодіжна правда


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати