Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Судовий захист біженців та шукачів притулку в Україні.

3 травня, 2007 р.

    17-18 травня 2007 року у м.Львові відбудеться семінар на тему: «Судовий захист біженців та шукачів притулку в Україні». Семанір проводиться регіональним благодійним фондом „Резонанс” за фінансової підтримки Міжнародного фонду „Відродження”.
    
    До участі у семінарі запрошуються судді, адвокати, юристи громадських правозахисних організацій. В рамках семінару планується розглянути питання законодавчого регулювання прав біженців та шукачів притулку в Україні, практики Європейського Суду з прав людини у справах про дотримання прав біженців, використання міжнародних стандартів дотримання прав біженців та шукачів притулку в судовому процесі.
    
    Організатори забезпечують проживання, харчування учасників, а також покривають транспортні витрати.
    
    Усіх зацікавлених просимо до 11 травня повідомити про своє бажання взяти участь у семінарі за телефоном: (032) 233 57 12 або за адресою resonancef@gmail.com.
    
    Загальна кількість учасників семінару – 30 осіб. Запрошення на семінар будуть надсилатись відповідно до черговості отриманих заявок.
    
    Детальнішу інформацію можна отримати за телефонами: (032) 236 70 69, (8 066) 721 01 16 (Олена Грабовська), (8 067) 674 09 21 (Андрій Лепак) або за адресою resonancef@gmail.com.
    
    Джерело : БФ „Резонанс”


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати