Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Цього року російські расисти вбили 25 неросійських.

3 травня, 2007 р.

    За даними російських правозахисників, за чотири місяці цього року в Росії відбулося близько 200 нападів на ґрунті расової ненависті та ксенофобій, в результаті яких загинуло 25 людей, 154 отримали поранення.
    
    Як повідомила в середу заступник директора аналітичного центру "Сова" Галина Кожевникова, цього року порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість злочинів на ґрунті національної ненависті збільшилося на третину.
    
    Кожевникова зазначила, що напади цього року відбулися в 19 російських регіонах, серед яких "лідирують" Москва, Санкт-Петербург і Нижній Новгород. "У Москві цього року від рук скінхедів загинуло 17 людей, 52 отримали поранення. У Санкт-Петербурзі вбито трьох, 40 людей постраждало. У Нижньому Новгороді через расистські напади отримали поранення 29 людей", - повідомила представник центру "Сова", який веде моніторинг проявів ксенофобії по Росії.
    
    Правозахисники зазначають, що в Росії зараз діє близько 60 тисяч так званих скінхедів. В основному вони нападають на вихідців із Кавказу і з Центральної Азії, а також на представників молодіжних субкультур і сексуальних меншин.
    
    Останнім потерпілим, можливо, на націоналістичному ґрунті, став громадянин Китаю. Лю Яна, студента п'ятого курсу Московського автодорожнього інституту побили невідомі 1 травня в Кочновському проїзді на півночі Москви. Потерпілого госпіталізовано із закритою черепно-мозковою травмою, зі струсом головного мозку і забитою раною скроневої частини голови до 81-ої міської лікарні.
    
    На сайті центру "Сова" наголошується, що цього дня в Москві, одночасно з масовими демонстраціями з нагоди Свята всіх трудящих, проходила й націоналістична акція. Націоналісти пройшли маршем від алеї Космонавтів до телецентру "Останкіно", скандуючи гасла "Мир! Праця! Першотравень! Гастарбайтер їдь геть!", "Кондопога!", "Різноколірна країна російським більше не потрібна!", "Геть іммігрантів, вищу зарплату!", "А ну давай, уйо… звідси" і "Зигу-загу". У заході взяло участь близько 500 осіб, членів Руху Проти Нелегальної Імміграції (ДПНІ), "Народного контролю", НДПР, Союзу православних корогвоносців і "Національного союзу", РРЗ, Російського порядку. Потім коло Останкінського телецентру пройшов мітинг.
    
    джерело: www.newsru.com


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати