Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


У Києві презентовано міжнародну Конвенцію з прав інвалідів.

7 травня, 2007 р.

    3-го травня в Києві було презентовано міжнародну Конвенцію з прав інвалідів, яку було схвалено 13 грудня 2006 року Генеральною Асамблеєю ООН, а 30 березня 2007 року вона стала відкритою для підписання і ратифікації усіх зацікавлених в ній країн.
    
    Як повідомив на прес-конференції в УНІАН заступник голови парламентського комітету у справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів, голова Національної асамблеї інвалідів України Валерій СУШКЕВИЧ, цей документ став узагальнюючим і спрямованим на захист прав людей з різними формами фізичних можливостей, яких сьогодні на планеті налічується майже 650 мільйонів і їхні права досі не були закріплені в єдиному міжнародно-правовому документі.
    
    За його словами, Конвенція складається із 50 статей, спрямованих на забезпечення права на працю, охорону здоров я, доступу до правосуддя, особистої недоторканності, свободи пересування, повну участь в житті суспільства тощо.
    
    Як зазначив В.СУШКЕВИЧ, на сьогодні Конвенцію підписали представники 81 країни світу, із пострадянських країн - лише Вірменія, Литва і Молдова.
    
    Говорячи про дії України в цьому напрямку, В.СУШКЕВИЧ висловив сумнів, що наша країна зможе досить скоро приєднатися до Конвенції. "Я прогнозую непростий шлях для підписання Конвенції Україною", - сказав він, додавши, що головною проблемою тому є те, що українське законодавство стосовно інвалідів "системно не виконується", а захист їхніх прав відбувається "непослідовно і несистемно". У зв’язку з чим В.СУШКЕВИЧ повідомив, що він звернувся до Президента, щоб той сприяв визнанню Конвенції і її ратифікації, враховуючи в тому числі і те, що Рада Європи і Європарламент проголосили 2007 рік "Європейським роком рівних можливостей для всіх".
    джерело: unian.net


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю