Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Проблеми реалізації норм закону про реєстрацію громадян розглянуть на комітетських слуханнях

8 березня, 2004 р.

    ******У Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин ухвалив рішення щодо проведення 2 квітня 2004 року комітетських слухань на тему: "Про заходи щодо реалізації Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"
    
    Голова Комітету Геннадій Удовенко зазначив, що цей Закон набув чинності 15 січня 2004 року і є важливим і актуальним для кожного громадянина нашої держави.
    
    Введена нова форма обліку населення шляхом повідомлення – реєстрація місця проживання. Метою слухань є опрацювання практичних заходів щодо реалізації Закону України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”.
    
    На слухання передбачається запросити народних депутатів України, представників Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України, міністерств та відомств, громадських правозахисних організацій, міжнародних організацій в Україні.
    
    На сьогодні, реалізація йог закону потребує зміни понад 100 законів, а також не меншої кількості під нормативних актів, внаслідок яких чинний закон залишається більшою мірою декларативним.
    
    Секретаріат Ради українських правозахисних організацій


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю