Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Київські багатодітні сім`ї поза "Турботою".

11 травня, 2007 р.

    1 червня у Києві відбудеться акція громадянської непокори, організатором якої є Неформальне об’єднання сімей з дітьми “Травневий форум”.
    
    Ні для кого з пересічних громадян України не секрет, що життя в країні стає дедалі важчим і дорожчим. Наші зарплати “не встигають” за тарифами і цінами на продукти харчування. А громадяни ж, попри уявлення про них чиновників та можновладців, мають ще потребу іноді оновлювати свій гардероб, давати дітям освіту, навіть (!) ходити в театри. Цю невідповідність між нормальними людськими потребами і ненормальними умовами нашого нинішнього життя відчула на собі більшість українців.
    
    А як бути тим, хто несе відповідальність не лише за себе, а й за майбутнє нашої країни, яке не може повноцінно розвиватися тільки на хлібі й воді?…
    
    А якщо цих паростків майбутнього навіть не один-два, а три, чотири? А якщо більше? А тато за сумлінну працю на благо батьківщини отримує пересічну середню зарплатню? А мати, що опікується малечею, може підробляти хіба за рахунок власного здоров’я і спокою родини?
    Логічно припустити, що держава, зацікавлена у своїх майбутніх громадянах, розуміючи, що важке становище таких сімей зумовлене об’єктивними умовами, незалежними від їх волі та старань, докладатиме зусиль, щоб допомогти їм хоча б вижити (тобто забезпечить їм гарантований Конституцією прожитковий мінімум).
    
    Натомість маємо поради від чиновників Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту “врахувати висновки спеціалістів, що надають соціальні послуги багатодітним сім’ям, які відмічають наявність споживацьких життєвих установок з боку більшості членів таких сімей, небажання самостійно вирішувати свої проблеми” (заступник міністра Л.В. Лукінова).
    
    Тому, мабуть, Київська міська держадміністрація, декларуючи збільшення у 5 разів фінансування міської комплексної програми “Турбота”, холоднокровно викинула з неї київські багатодітні сім’ї, виплати яким, за словами київських чиновників, “проводились протягом декількох років, проте на даний час втратили свою актуальність”. Все це зроблено “з метою досягнення максимальної соціальної справедливості” (І. Кільчицька).
    
    Наведені висловлювання не потребують коментарів.
    
    Неформальне об’єднання сімей з дітьми “Травневий форум” закликає усіх, хто на собі відчуває сьогодні економічний геноцид, обумовлений цинічним ставленням держави (в особі її чиновників) до багатодітних родин, 1 червня приєднатися до акції громадянської непокори, яка буде проведена о 10 годині біля Київської держадміністрації (вул. Хрещатик, 36).
    
    Довідки з приводу акції можна отримати за телефонами: 2501601, 5026672, 8067-9598454, 8067-4174077.
    
    
    Автор : Неформальне об’єднання сімей з дітьми “Травневий форум”


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю