Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Українська міліція зафіксувала з початку року близько 900 фактів наруги над могилами.

11 травня, 2007 р.

    За словами заступника голови МВС країни Василя Фатхудінова, з початку нинішнього року міліція зафіксувала в Україні 873 факти наруги над могилами. Усього в Україні сьогодні 19,5 тис. меморіальних комплексів і пам'ятників, але охороняється з них тільки 2400, повідомив 10 травня «Інтерфакс».
    В. Фатхудінов нагадав, що 17 лютого в Києві були зруйновані пам'ятники на військовому цвинтарі, 19 лютого в Одесі на пам'ятниках була намальована фашистська свастика. Підозрюваних у здійсненні злочину в Одесі – жителів цього міста – затримали в березні, вони зізналися у вчиненому.
    
    За словами замміністра, напередодні 9 травня вчинено також акт вандалізму в Миколаївській області: 28 пам'ятників були пошкоджені на сільському цвинтарі Миколаївки. Міліція встановила зловмисників – ними виявилися діти 1994 і 1999 р. народження.
    
    В.Фатхудінов висловив жаль, що низка таких злочинів залишається нерозкритою. Зокрема, у Маріуполі на цвинтарі було 667 пошкоджень могил, але хто зробив ці злочини, наразі не встановлено.
    
    Останній такий приклад був у Миколаївській області. Там напередодні свята Перемоги на одному з сільських кладовищ було понівечено 29 поховань. Родичі побачили на могилах рідних зірвані фотокартки, поламані хрести, пошкоджені надгробні плити тощо. Та ще цинічнішим виглядав цей злочин, коли встановили осіб, які підозрюються в причетності до його скоєння. Це діти – 1994-го та 1999-го років народження...
    
    джерело: www.interfax-religion.ru


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати