Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


“МОЛОДЬ ФОРМУЄ ЄВРОПУ”

14 травня, 2007 р.

    “Майбутні зв’язки України та Європейського Союзу” - такою є головна тема двох взаємопов’заних заходів, що пройдуть 15 травня в Чернівецькому національному університеті ім. Ю.Федьковича.
    
    Протягом першої частини (з 9 до 16 години), пройде «рольова гра», у ході якої група студентів з університетів міста будуть грати ролі представників різних інституцій ЄС та країн України та Туреччини у процесі переговорів про вступ цих країн до Європейського Союзу.
    Як продовження цієї рольової гри, що буде фасилітуватися професійним тренером, пройде круглий стіл за участю політиків, освітян, представників соціальної сфери. Учасники рольової гри та інші зацікавлені особи матимуть можливість обговорити їхні думки, ідеї, висловити критичні зауваження щодо майбутніх відносини між Україною та ЄС у колі професіоналів. Зокрема, до участі в обговоренні долучаться: п. Дітмар Штудеманн, колишній посол Німеччини в Україні, п. Ромео Сандулеску, Генеральний консул Румунії у Чернівцях.
    Організаторами заходів є ЧОГО «Центр Соціального Партнерства» Проекту ЄС «Розбудова громадянського суспільства», Центр Буковинознавства та ЧНУ ім. Ю.Федьковича.
    Контактна особа:
    Наталія Стрігін (ЦСП Чернівці)
    Тел. 0372 55 67 28
    Email: nstrigin@civilsociety.org.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати