Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Cтан виконання Концепції соціальної адаптації осіб з розумовою відсталістю у 2006.

15 травня, 2007 р.

    18 травня у Києві, в Будинку кіно (синя зала), відбудеться прес-конференція „Cтан виконання Концепції соціальної адаптації осіб з розумовою відсталістю у 2006”.
    
    У програмі:
    1. Резолюція Всеукраїнської наради „Cтан виконання Концепції соціальної адаптації осіб з розумовою відсталістю у 2006 році”, підписаної учасниками - представниками облдержадміністрацій та близько 100 недержавних організацій.
    2. Адреси передового досвіду впровадження інноваційних соціальних послуг для інвалідів з розумовою відсталістю.
    3. Презентація запиту ВГО «Коаліція» до державного бюджету 2008 р. за програмою 2501120 «Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів» на суму 7,4 млн. гривень для виконання програми «Недержавні організації – інвалідам з розумовою відсталістю».
    
    Прес-конференція проводиться за результатами щорічної наради за участі представників міністерств, обласних управлінь соціального захисту населення, навчальних закладів, недержавних організацій, у ході якої відбувається ґрунтовне обговорення стану допомоги інвалідам з розумовою відсталістю (усього в Україні 88 тисяч), розвитку нових закладів для інвалідів вказаної нозології, перспектив інтеграції вказаних інвалідів у громаду.
    
    Додаткова інформація за телефонами : 412- 66 26, + 8(067) 659- 29-36
    Контактні особи – Кравченко Раїса Іванівна, Салівоненко Ольга Володимирівна
    
    Цей захід здійснено за фінансової підтримки з Державного бюджету за програмою „Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів” №2501120, виконання якої координує Міністерство праці та соціальної політики України, а також Європейського Союзу в рамках проекту „Інституційна розбудова Коаліції” за підтримки програми ІВРР - Тасіс. Повну відповідальність за зміст несе ВГО „Коаліція”, ні за яких обставин зміст публікацій не може трактуватися як позиція Уряду України чи Європейського Союзу.
    
    Джерело: Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати