Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Баронеса Кеннеді виступить з промовою про права жінок

9 березня, 2004 р.

    Глава Британської Ради баронеса Хелена Кеннеді в Міжнародний жіночий день виступить у Лондоні з мовою про права жінок у сучасному світі.
    Виступ буде присвячено проблемі прав жінок з погляду того, чи реально вони мають рівні права з чоловіками або це більше риторичні заяви. У ході виступу баронеса Кеннеді розгляне положення жінок у Великобританії й інших країнах світу. Хелена Кеннеді, що завершує цього року п'ятирічний термін перебування на посаді глави Британської Ради, є членом Палати лордів британського парламенту і визнаним у Великобританії юристом в області прав людини.
    
    Тим часом, у переддень жіночого свята британська компанія вивчення міжнародного бізнесу провела дослідження для з'ясування частки жінок на керівних посадах у компаніях різних країн. Дослідники опитали біля семи тисяч представників бізнесу з 26 країн світу. З'ясувалося, що усередині З'єднаного Королівства найбільш висока частка жінок у керівництві компаній нараховується в Шотландії. Ппредставительницы прекрасної статі представлені серед керівників 21% компаній цієї частини королівства, в Англії й Уельсу вони працюють у менеджменті 18% фірм, а в Північній Ірландії - 16%. Лідером же по числу жінок на керівних посадах визнана Росія. Жінки займають керівні посади в 89% комерційних організацій цієї країни. Слідом за Росією йдуть Філіппіни, де керівника-жінки трудяться в 85% компаній. Біля трьох чвертей усіх фірм США, Мексики і ПАР мають у своєму керівному складі жінок. В інших країнах, особливо в Європі, керівництво комерційних компаній "фемінізоване" у набагато меншому ступені.
    Джерело: РІА "Новини"


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати