Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


“Квітка життя”. Долучайтеся.

22 травня, 2007 р.

    22 травня закінчується термін зголошення до партнерства у проведенні Всеукраїнської благодійної акції “Квітка життя”, яка стартує в День захисту дітей і є складовою благодійної програми “Здорові діти у щасливій країні”. Поспішайте приєднатися до акції!
    
    Партнери акції – Міністерство охорони здоров’я України, Надра Банк
    Підтримка акції – Міністерство у справах сім’ї, молоді і спорту
    Інформаційний партнер акції – проект “Мережа громадянської дії в Україні” UCAN
    
    ЧОМУ МИ ПРОВОДИМО ЦЮ АКЦІЮ:
    Акція присвячена вирішенню найбільш болючої проблеми дитячої медицини України – проблеми дитячої смертності. Жахлива статистика свідчить: 57% усіх випадків смертності дітей віком до одного року становить смертність немовлят у перші дні після появи на світ. Також часто життя дитини залежить від професійності лікарів і наявності необхідного медичного обладнання в реанімаціях. Але реанімаційні відділення дитячих обласних лікарень недостатньо забезпечені необхідним обладнанням для того, щоб ефективно рятувати життя дітей.
    
    МЕТА АКЦІЇ:
    Метою нашої благодійної акції є допомогти забезпечити реанімаційні відділення 25 обласних дитячих лікарень України обладнанням, яке допоможе виходжувати новонароджених дітей, а також набагато більш ефективно рятувати дитячі життя. Для цього ми вже зв’язалися із кожною лікарнею і зібрали інформацію про терміново необхідне обладнання. Також ми домовилися із фірмами, які поставляють це обладнання в Україну, про суттєві знижки у його закупівлі. Тепер ми шукаємо партнерів для того, щоб разом зібрати кошти.
    
    ЩО МИ ПРОПОНУЄМО:
    Акція стартує у п’ятницю, 1 червня в День захисту дітей. О 12.00 на центральних площах 25 обласних центрів ми плануємо провести прес-конференції (для цього організації отримають банери акції розміром 2Х3 м). О 12.30 починається збір коштів, який проходитиме протягом трьох днів і закінчиться 3 червня о 18.00. Кожному, благодійнику, який зробить пожертву, дарується лакована закладка до книжки із стилізованою квіткою зі смайликом всередині – символ акції “Квітка життя”. Кожного вечора по закінченні збору коштів скриньки будуть здаватися на збереження до відділення Надра Банку, який виступає партнером акції і гарантуватиме цільове використання всіх зібраних коштів. 4 червня о 11.00 у цих відділеннях буде проведено прес-конференцію про результати акції і інкасацію (вийомку коштів) зі скриньок за участі представників громадських організацій, преси і банку.
    
    МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО:
    Волонтерську організацію, яка проводитиме акцію у обласному чи районному центрі, оргкомітет забезпечує наліпками, скриньками, плакатами, буклетами, бейджами і бейсболками у необхідній кількості, а також банером акції та іншими необхідними матеріалами, оплачуються витрати по організації прес-конференції. 10 організацій, які найбільш оригінально і ефективно проведуть акцію, отримають додатково матеріальні заохочення (як правило, це від 5% від суми зібраних коштів).
    
    Волонтерські організації, які готові стати партнерами у проведенні акції, можуть повідомити про це до 22 травня, 17.00. З питаннями можна звертатися до координатора акції Сергія Летенка на e-mail: dytsvit_fond@ukr.net , телефонами (044) 481 09 49 або (097) 517 78 70.
    
    Джерело: Всеукраїнський благодійний фонд "Дитячий світ"


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю