Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Незалежним чеченським журналістам потрібна допомога

9 березня, 2004 р.

    Інформаційний центр Ради Неурядових Організацій Чечні під погрозою закриття. Єдина професійна і стабільно працююча незалежна журналістська організація в Чечні не одержує ніяких субсидій і грантів, випускаючи щоденне зведення новин на власні засоби.Зведення Інформаційного центра СНО добре відомі серед журналістів, що пишуть про Чечню. Повідомлення СНО публікується на численних сайтах чеченської еміграції, використовуються іншими незалежними засобами масової інформації. Журналістам Інформаційного центра приходиться працювати в сложнейших умовах воєнного часу, під погрозою репресій і позасудових розправ з боку різних сил у Чечні, що зацікавлені в прихованні від суспільства достовірної інформації про події, що відбуваються в республіці.
    
    Ситуація, коли настільки важлива робота залежить від декількох тисяч доларів на місяць, представляється обтяжуючої. Журналісти, готові поступиться власним благополуччям заради того, щоб світ знав правду про події в Чечні, не в змозі налагоджувати контакти з багатими спонсорами, їздити в європейські столиці, оббивати пороги американських фондів. Вони зайняті складною щоденною роботою, за якої, на жаль, не одержують гідної заробітної плати, міжнародних премій і гучного визнання. Тим часом, їхня робота має величезне значення.
    
    Ми сподіваємося, що люди й організації, здатні терміново допомогти Інформаційному центрові СНО, відгукнуться на наш заклик і підтримають незалежну чечнскую журналістику.
    
    Бажаючі допомогти можуть контактувати з агентством ПРИМА-News:
    E-maіl: prіma@prіma-news.ru
    телефон: (7095) 208-27-51
    Джерело: Правозахисна мережа


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати