Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Вулична акція «Людям, які померли від СНІДу, присвячується...»

24 травня, 2007 р.

    До Міжнародного дня пам'яті людей, які загинули від СНІДу 20 травня 2007 персонал та волонтери ОМГО Соціально-психологічна лабораторія «Суспільне народження» провели вуличну акцію «Людям, які померли від СНІДу, присвячується...».
    
    Кожному бажаючому перехожому, а таких виявилось немало, волонтери розповідали про історію виникнення дати та, пов'язаного з цим днем символа, червоної стрічки.
    
    Великий інтерес серед молоді та людей похилого віку викликав буклет «ВІЛ/СНІД. Інформація, яка стосується кожного», розроблений СПЛ «Суспільне народження», який був розповсюджений під час акції.
    
    Для того, щоб цей День запам'ятався краще, разом з буклетом кожен рівнянин отримав червону стрічку.
    
    Під час проведення акції було виявлено незначну обізнанність жителів м. Рівне, щодо проблеми ВІЛ/СНІДу та бажання дізнатися більше.
    
    До проведення акції також була залучена Аня Мертінкат (Німеччина), волонтерка СПЛ «Суспільне народження», яка нарівні з українськими волонтерами, не дивлячись на мовний бар'єр, поширювала буклети та червоні стрічки серед жителів м. Рівне, що викликало схвальні відгуки від мешканців міста.
    
    Великою приємною несподіванкою для нашої організації стало те, що навіть через три дні після проведення акції, була почута розмова двох підлітків на вулиці, які жваво обговорювали інформацію з буклету.
    
    Це говорить про те, що проблема ВІЛ/СНІДу хвилює жителів міста, та дає надію на покращення обізнанності в сфері ВІЛ/СНІД і приведе до безпечної поведінки та формування толерантного ставлення до ВІЛ – інфікованих та хворих на СНІД людей в м. Рівне.
    
    Джерело: СПЛ "Суспільне народження"


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати