Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


День Європи 2007 (Оновлено)

24 травня, 2007 р.

    Представництву Європейської Комісії в Україні та Міністерству закордонних справ України приємно повідомити про те, що День Європи-2007 у Києві відбудеться 2 червня.
    У 2007 році святкування Дня Європи співпадають з 50-тою річницею підписання Римських договорів, які заклали підвалини для створення сьогоднішнього Європейського Союзу. Україна відзначає День Європи вже п'ятий рік поспіль різними заходами у Києві (2 червня), Ялті (30 червня) та в багатьох інших великих містах України.
    У заході візьмуть участь 27 країн (країни-члени ЄС, країни-кандидати на вступ до ЄС та Україна). Загальна кількість тентів, представлених у Європейському містечку, сягатиме п'ятдесяти.
    Зважаючи на високий попит, серед них буде дві Школи Європейських мов, у яких охочі зможуть вивчити кілька корисних фраз із однієї з 23 офіційних мов Євросоюзу. Кілька десятків спеціалістів зі сфери бізнесу, політики, музики, спорту, науки та інших візьмуть участь у Публічних дебатах про Європейський Союз. Ще одним з нововведень цьогорічного Дня Європи стане два окремих павільйони для публічних дебатів. Один з них буде повністю присвячено економічній тематиці.
    Також, безперечно у центрі уваги, буде цьогорічне змагання з міні-футболу, присвячене перемозі українсько-польської заявки на проведення Євро-2012. Крім того, буде організовано низку конкурсів та вікторин на тему футболу та спорту в цілому.
    День Європи – це міське свято, яке має на меті принести ЄС на вулиці та площі міст. Минулого року загалом 200,000 осіб відвідало святкування у столиці, Запоріжжі та Харкові.
    Святкування Дня Європи організоване Представництвом Європейської Комісії в Україні, посольствами і культурними центрами кран-членів ЄС, урядом України, Київською міською держадміністрацією та Ялтинською міською держадміністрацією відповідно.
    По більш детальну інформацію, будь-ласка, звертайтеся до пані Ірини Леоненко за тел. (044) 390 80 10 або ел.поштою irina.leonenko@ec.europa.eu
    Повну програму Дня Європи можна знайти за адресою в інтернеті www.delukr.ec.europa.euВ честь Дня Европы в Украине выступят Brainstorm
    [ed_logo_2007.png]В честь Дня Европы, который состоится в этом году 2 июня на Крещатике, пройдет концерт, участниками которого станут украинские коллективы Друга ріка и ВВ, а также латвийская группа Brainstorm.
    Праздничный концерт начнется после официальной церемонии открытия, которая состоится в 18-00.
    Для того, чтобы получить аккредитацию, обращайтесь, пожалуйста, к Ольге Сушко по указанным ниже контактам.
    Аккредитованные журналисты смогут получить бейджи 2 июня с 11-00 до 13-00 в палатке прессы на Крещатике.
    Вы также можете обращаться по вопросу организации интервью с главой Представительства Еврокомиссии в Украине, Послом, Иеном Боугом, и руководителем отдела политики, прессы и информации, Дирком Шюбелем.
    Более подробную информацию о мероприятии вы сможете найти на сайте Представительства Европейской Комиссии в Украине
    http://www.delukr.ec.europa.eu/home.html
    О Днях Европы в Украине
    Дни Европы в Украине традиционно отмечаются с 2003 года с целью напомнить украинцам, что они являются европейской нацией.
    Праздничные мероприятия обычно проходят в Киеве, а также в нескольких украинских городах. В 2004 году они прошли также во Львове и Днепропетровске, в 2005 – в Одессе и Донецке, в 2006 – в Запорожье и Харькове.
    Ежегодно в предпоследние выходные мая в Киеве организовывается Европейский городок, - на Крещатике располагаются десятки палаток, каждая из которых является маленьким представительством одного или нескольких государств-членов Евросоюза. В течении целого дня все желающие могут познакомиться поближе с культурой стран, входящих в ЕС, поучаствовать в розыгрышах и викторинах, послушать выступления музыкальных коллективов, а вечером стать свидетелем большого концерта с участием специально приглашенных звезд (так, в течении прошлых лет в Киеве побывали Brainstorm, Eleven, The Cardigans).
    За дополнительной информацией обращайтесь:
    (044) 428-72-90
    (044) 428-85-93
    8 (050) 353-73-62
    Ольга Сушко,
    Координатор проектов
    Агентство HOSHVA PR
    sushko@hoshvapr.com.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю