Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Луганська влада виділяє понад 2 млн.грн. на виконання робіт з охорони навколишнього середовища області

10 березня, 2004 р.

    На виконання робіт з охорони навколишнього середовища в Луганській області у поточному році буде направлено додатково 2 млн. 249 тис. 695 грн. Це кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, що залишилися невикористаними у минулому році. Голова Луганської обласної держадміністрації Олександр Єфремов підписав розпорядження, за яким ці кошти у 2004 році підуть на охорону і раціональне використання природних ресурсів.
    
    Понад 550 тис. грн. піде на проектування, будівництво та оснащення полігонів для побутових відходів у Рубіжному, Слов’яносербському, Перевальському районах та на утилізацію непридатних хімічних засобів захисту рослин у Кремінському, Новопсковському та Біловодському районах. Більш ніж півтора мільйони гривень виділено на будівництво та реконструкцію очисних споруд стічних вод у Міусинську, Міловому, Біловодську, Слов’яносербську та на реконструкцію і закупівлю нового обладнання для каналізаційних мереж у Ровеньках, Новоайдарі, Білокуракіному, Тошківці.
    
    У Попасній за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища передбачається будівництво дренажу та відбудова насосної станції, а в Новопскові – завершення будівництва каналізаційного колектора. 31 тис. грн. заплановано витратити на оснащення стаціонарними системами радіаційного контролю пунктів пропуску через державний кордон на території Луганської області та на забезпечення телефонним зв’язком постів екологічного контролю. Крам того, частина коштів буде направлена на розробку екологічного атласу Луганської області та на видання книжки для дітей екологічно-виховного напрямку.
    
     Джерело: www.kmu.gov.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю