Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Здорові діти у щасливій країні

30 травня, 2007 р.

    29 травня у Міністерстві охорони здоров’я України підписано тристоронній Меморандум про співпрацю у проведенні благодійних програм між МОЗ, Надра Банком і Благодійним фондом „Дитячий світ”. Із підписанням Меморандуму стартувала Всеукраїнська благодійна програма „Здорові діти у щасливій країні”, метою якої є проведення протягом двох наступних років ряду заходів, спрямованих на зниження рівня дитячої смертності в Україні.
    
    Меморандум про співпрацю підписали міністр Юрій Гайдаєв, президент "Надра Банку" Ігор Гіленко та президент ВБФ “Дитячий світ” Людмила Гайова. Представники влади, бізнесу і громади об’єднують зусилля для вирішення найбільш складної проблеми дитяча смертність. В результаті проведення програми „Здорові діти у щасливій країні” буде закуплено необхідне медичне обладнання в реанімаційні відділення 24 обласних дитячих лікарень і Республіканську дитячу клінічну лікарню в АР Крим. Для цього протягом наступних двох років заплановано провести ряд благодійних заходів. На зібрані кошти за результатами тендерів буде проведено закупівлю першочергово необхідного медичного обладнання для реанімаційних відділень дитячих лікарень.
    
    Перша акція програми - “Квітка життя” – проходитиме вже з 1 по 3 червня на Міжнародний День захисту дітей. У акції візьмуть участь представники медичних закладів, громадських організацій та бізнес-структур.
    
    Жодна країна світу не вирішує проблеми охорони здоров’я лише за рахунок бюджету - значний внесок здійснює громада. В Україні проблеми оснащення сучасним медичним обладнанням лікувальних закладів відносяться до найскладніших – потреби значно перевищують можливості державного бюджету. Однією з причин зростання дитячої смертності є відсутність чи моральна і фізична застарілість медичного обладнання в реанімаційних відділеннях обласних дитячих лікарень. Дана проблема найгостріше стоїть для малюків, які народилися з вагою менше 1000 грамів, оскільки у більшості регіонів існуюче медичне обладнання не здатне діагностувати і підтримувати організм дитини, яка народилася недоношеною або з критично малою вагою тіла. На жаль, будь-яка українська дитина, перебуваючи в реанімації, щодня втрачає шанс на життя через нестачу в обласних лікарнях високоякісного обладнання і провідних медичних технологій.
    
    У сучасному світі від бізнесу очікують не лише якісних послуг і сплати податків, але й активної участі у вирішенні соціальних проблем суспільства й сприянні розвитку культури. Саме тому одним з найважливіших аспектів діяльності "Надра Банку", як зазначалось під час церемонії підписання меморандуму, є принцип відповідальності перед суспільством. Одним з проявів соціально відповідальної позиції "Надра Банку" є впровадження благодійних програм, спрямованих на допомогу хворим дітям, медичним закладам, дитячим будинкам. Діяльність Всеукраїнського благодійного фонду "Дитячий світ" спрямована на створення ефективної системи залучення коштів для надання конкретної допомоги дитячим медичним закладам. У 2006 році в результаті спільної благодійної програми "Надра Банку" і фонду “Дитячий світ” “Допоможемо дітям разом” Науково-практичному медичному центру дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України було придбано і подаровано машину реанімаційної кардіологічної допомоги - реанімобіль.
    
    МОЗ багато співпрацює з міжнародними організаціями, а сьогодні в Україні зароджується ще один крок – об’єднання державних та бізнесових структур і громадськості задля зміцнення здоров’я дітей, щастя родин та майбутнього України. Новий проект насамперед сприятиме забезпеченню сучасної висококваліфікованої медичної допомоги нашим маленьким співгромадянам у нас, на батьківщині.
    
    Очікується, що до проекту долучаться інші організації, які поділяють його цілі та завдання і готові надавати фінансову і технічну допомогу для збереження здорових поколінь української нації.
    джерело: civic.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю