Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Регіональні мовники за прозорі вибори Президента

10 березня, 2004 р.

    Громадське об’єднання «Європейський вибір» спільно з телевізійним агентством «Кипарис» розпочинають реалізацію проекту «Регіональні телевиробники за чесні і прозорі вибори Президента». Організатори проекту запрошують активні та досвідчені ОГС подавати заявки на участь в проекті.
    
    Мета проекту: активізація участі у висвітленні передвиборчої компанії незалежних мовників та телевиробників, агенцій, студій, фрілансерів та стрингерів, журналістів регіональних ЗМІ та створення і розповсюдження в регіональній мережі мовників інформаційної програми «Кожен має право».
    
    Проект здійснюється за підтримки Посольства Канади в Україні, в рамках спільної ініціативи донорів в Україні та складається з трьох напрямків:
    1. Відбір та навчання 50 тележурналістів практичним навичкам висвітлення виборчого процесу, основам політичної аналітики та моніторингу роботи ДВК, механізмам реалізації права на інформацію незалежними мовниками в Україні.
    2. Реалізація практичного досвіду в процесі підготовки 24 програм «Кожен має право». Програма спрямована на активізацію участі кожного в політичних процесах, поширення позитивного досвіду ОГС у захисті та відстоюванні прав окремих груп (молодь, підприємці, професіонали різних галузей промисловості), місій та програм діяльності міжнародних фондів та представництв, програм технічної допомоги посольств та міжнародних місій та європейських інституцій.
    3. Відео-моніторинг виборів президента в Кременчуці (виборчий округ № 147): запис дня голосування, порушень та зловживань членів ДВК, їх засідань та підрахунок голосів в ТВК.
    
    Опитування та інтерв’ювання під час голосування, на вході та виході з дільниць. Архівування та розповсюдження телевізійних сюжетів про вибори Президента 2004 року в Кременчуці для регіональних ЗМІ та партнерських ОГС.
    
    До участі в проекті запрошуються незалежні ЗМІ, асоціації та мережі мовників в Україні, для розповсюдження форматних інформаційно-освітніх програм «Кожен має право». Пакети програм
    (S-VHS, 15 хвилин, укр. мова) будуть розсилатися партнерам проекту протягом травня-вересня 2004 року. В пакет входить: 4 телепрограми «КМП» та 2 ролики соціальної реклами + інформаційні матеріали про діяльність проекту, проведені зустрічі та семінари, обговорення та пакетні рішення, пропозиції до органів місцевого самоврядування, ОДТРК, профільних комітетів та відомств в галузі інформаційної та телевізійної діяльності в Україні.
    
    Організатори проекту запрошують активні та досвідчені ОГС подавати заявки на участь в проекті, в рамках якого з березня по червень знімальна група проекту відвідає Ваше місто для збору інформації про успішний досвід роботи з молоддю, малим та середнім бізнесом, адвокації прав та інтересів різних вразливих груп. Для екранізації досвіду Вашої організації нас цікавитиме реальні механізми, якими Ваша організація активізує та залучає до участі у політичних і регуляторних процесах широкі кола громадськості. Пріоритет буде віддано організаціям-учасникам інформаційних та партнерських мереж, що мають досвід партнерства зі ЗМІ, реалізовували інформаційні компанії на захист прав та соціальних груп.
    
    Автори проекту зацікавлені в отриманні різноманітних інформаційних матеріалів, які відбивають реальний стан в Україні з дотриманням прав людини, аналізують та вирішують проблеми, надають практичні рекомендації до дії. Якщо Ваша організація протягом 2003 року проводила моніторингові дослідження, вивчала досвід європейських країн, відстежувала тенденції громадянського суспільства, надсилайте ці матеріали на вказану адресу.
    
    Інформація про організацію, матеріали якої будуть використанні в проекті, буде розміщена на спеціалізованому сайті та в програмі “Кожен має право”.
    
    Громадське об’єднання «Європейський вибір» - сприяє засадам демократії, розбудові громадянського суспільства, підтримці громадянських ініціатив, незалежних ЗМІ. Аналізує тенденції розвитку місцевого самоврядування та покращенню якості життя місцевої громади, представленню інтересів та захисту прав малих соціальних груп.
    
    Телевізійне агентство «Кипарис» - спеціалізується на створенні телевізійних програм, документальних фільмів, телевізійних виборчих проектів, соціальної реклами, дослідницьких та корпоративних імідж-фільмів. У 2002 році виконавець проекту “Політичні дебати на телебаченні”. Дата заснування – 1995 рік.
    
    За більш детальною інформацією, звертайтесь:
    
    Олег Животовський – голова НУО “Європейський Вибір”
    39601, Кременчук, квартал 101
    б. 10-А, офіс 52, 53
    тел. (05366) 2-40-96
    факс (0536) 746-747
    E-mail: kiparis@vizit-net.com,
    samatxi@mail.ru
    WEB: http://www.froe.org
    АНКЕТУ МОЖНА СКАЧАТИ НА САЙТІ: WWW.CIVICUA.COM (ДЖЕРЕЛО)


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати