Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс проектів в в рамках програми "Адміністративна реформа та місцеве самоврядування".

30 травня, 2007 р.

    Польсько-Українська Фундація Співпраці ПАУСІ оголошує новий конкурс проектів в рамках програми "Адміністративна реформа та місцеве самоврядування".
    
    Мета:
    Європейська інтеграція ставить перед Україною непросте завдання впровадження європейських стандартів у чисельні сфери життя. Підтримуючи спільні українсько-польські проекти, ПАУСІ передає Україні європейський досвід з Польщі, який вона отримала від європейських країн та будує нові зв’язки між нашими країнами. Поширення кращого досвіду трансформації Польщі до європейських стандартів на Україну сприятиме тіснішій інтеграції України з європейськими структурами.
    
    Пріоритети:
    У цьому ґрантовому конкурсі ПАУСІ підтримає проекти українських громадських організацій, які розроблені у співпраці з польськими партнерами у напрямку впровадження стандартів доброго місцевого врядування. Цей конкурс продовжує передачу польського досвіду, який був адаптований Агенством Регіонального Розвитку «Донбас» у співпраці з Фондом Розвитку Місцевої Демократії з м. Люблін у 2006 році та впроваджений у малих містах Донецької та Луганської областей. Шість принципів доброго врядування включають: прозорість, нетерпимість до корупції, громадську співучасть, передбачуваність, професіоналізм та підзвітність. Електронний посібник з детальнішою інформацією доступний на веб-сторінці ПАУСІ http://www.pauci.org/ua/resources/library/
    
    - Впровадження одного чи декількох принципів доброго місцевого управління:
    Проекти повинні бути практичні та завершуватись впровадженням конкретних практик у містах України, серед яких: етичні кодекси для працівників установи, аудит-послуги, розробка та впровадження системи співпраці з місцевими недержавними організаціями, розробка короткого матеріалу, який знайомить мешканців з багаторічними стратегічними планами, запровадження процедур набору на вакантні посади, підготовка та розповсюдження матеріалів про використання місцевих бюджетів.
    
    - Посилення ролі громадськості у процесі прийняття рішень на місцевому рівні та інформування громадян про принципи доброго місцевого врядування:
    Розробка та поширення матеріалів, публічні дискусії, навчання для громадських організацій та місцевих активістів про доступ до публічної інформації, зокрема використання бюджетних коштів та виконання стратегічних планів, підтримка місцевих аналітичних центрів щодо досліджень на тему витрат та переваг децентралізації для громад.
    
    - Регіональні засоби масової інформації
    Освітні програми та тренінги про польський досвід адміністративно-територіальної реформи, навчальні поїздки до Польщі для поширення польського досвіду децентралізації та зміни у громадах після реформи.
    
    Важливо
    У цьому конкурсі будуть відібрані проекти з терміном впровадження від липня 2007 до лютого 2008 року з максимальним бюджетом еквівалентним 7,000 доларам США. При розробці календарного плану просимо об’єктивно оцінювати час, необхідний для організації заходів по проекту.
    
    Умови участі у конкурсі
    
    Фундація ПАУСІ вимагає вкладу від громади у формі фінансових чи не-фінансових ресурсів на реалізацію проекту у розмірі до 10% від загальної вартості проекту. У випадку, якщо така підтримка надається місцевими органами влади, слід подати лист-підтримку.
    
    На цей конкурс поширюються загальні правила подання пропозицій до Фундації ПАУСІ. Детальну інформацію та необхідні додаткові формуляри можна завантажити з www.pauci.org у розділі „Як отримати грант”.
    
    Термін подання заявок
    Працівники офісу ПАУСІ у Києві повинні отримати повні заявки на фінансування до 12:00, 22 червня, 2007 року. Проекти, які надійдуть після зазначеної години та дати, розглядатись на будуть.
    
    Цей ґрантовий конкурс фінансується
    Національним Фондом Розвитку Демократії (NED) та Фондом ім. Чарльза Стюарта Мотта
    Реєстрація триває до: 22-06-2007
    
    Джерело : Польсько-Українська Фундація Співпраці ПАУСІ


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю