Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Нагорода The Tech Museum Awards від Міжнародного Музею Технічних Інновацій

10 березня, 2004 р.

    The Tech Museum Awards, представлена Applіed Materіals, Іnc, є унікальною і престижною нагородою. Їй нагороджуються новатори з усього світу, що використовують технології на користь людству в сферах освіти, захисту рівноправності, екології, економічного розвитку і здоров'я. 25 лауреатів цієї нагороди будуть запрошеними на святкування, яке висвітлюватимуть в засобах масової інформації, і будуть представлені членам мережі впливових радників. Один Лауреат у кожній категорії одержить грошовий приз у розмірі $50 000.
    
    Категорії для номинирования
    
    Освіти
    Бар'єри, що виникають на шляху до освітніх можливостей, є результатом соціально-економічної несправедливості, географічної ізоляції і недостачі засобів усіх типів. Використана творчо, технологія може підняти рівень освіченості людей, роблячи більш доступним навчання і поліпшуючи ефективність викладання. Технологія дає можливість безперервно навчатися в будь-якому віці для усе більшої і більшої кількості людей в усому світі.
    
    Захист рівноправності
    Технологія може дозволити людям зі спеціальними потребами мати рівні права з іншими людьми при працевлаштуванні, облаштуванні житла, участі в культурних подіях, спортивних змаганнях і відпочинку. Доступ до інформації і збільшених громадянських прав можуть бути розширені для людей, що були відірвані в зв'язку із упередженнями, нетерпимістю, відірвані репресивними соціальними політиками й авторитарними режимами. Технологія може допомогти ліквідувати широкий діапазон нерівностей, включаючи фізичні перешкоди, сільську бідність, права людини, стать і вік.
    
    Економічний розвиток
    Потенціал технології для створення робочих місць і надання людям засобів до існування здається безмежним. Від подій у найбільш передових технологічних областях до спрощення сільськогосподарських процесів, людська винахідливість продовжує ламати існуючі уявлення. Технологія може створити ринки, з її допомогою з'являються нові товари на ринку або надаються людям місця на ринку, у кінцевому рахунку, допомагаючи зменшувати розподіл між багатими і бідними.
    
    Екологія
    Хоча технологічні нововведення іноді мали розбіжності з екологічними методами, технологія може внести вклад в очищення води, поліпшити якість повітря і зробити розвиток стійким. Ця категорія включає балансування приросту населення і доступних ресурсів, захищаючи життя тварин і рослин, зростаючі вимоги на безпечну й ефективну енергію.
    
    Здоров'я
    Технологія знаходиться в процесі реконструювання охорони здоров'я від поліпшення якості життя для людей з обмеженими можливостями до знищення смертельних хвороб. Відкриття біотехнології, збільшення зображень і неймовірні нові хірургічні процедури - тільки деякі з областей. Технологія може допомогти нагодувати світове населення, полегшувати страждання і лікувати небезпечні для життя хвороби.
    
    Міжнародний Музей Технічних Інновацій вітає пропозиції по кандидатах на нагородження від кожного, хто може ідентифікувати гідного кандидата, включаючи самопризначення. Процес номинирования підтримується зусиллями спонсорів і партнерів, особливо організаціями, що входять у систему Організації Об'єднаних Націй.
    
    Пропозиції по кандидатах для номининування приймаються по п'ятьох категоріях і можуть бути представлені онлайн через просте анкетне опитування (2 сторінки). Відразу після одержання і підтвердження пропозиції по номинуванню, з кандидатами входять у контакт і пропонують представити заяву.
    
    Крайні терміни щорічного номинування і надання заяв:
    - подача пропозицій по кандидатах у Міжнародний Музей Технічних Інновацій - 5 квітня 2004 року;
    - подача заявки (заяви на участь) у Міжнародний Музей Технічних Інновацій - 3 травня 2004 року;
    - нагородження Tech Museum Awards - 10 листопаду 2004 року.
    
    Кожне літо міжнародна суддівська колегія розглядає надані заяви відповідно до критеріїв The Tech Museum Awards.
    
    Номининування і надані заяви оцінюються за наступними критеріями:
    - застосування технології значно поліпшує умови життя для людей в одній з п'яти областей: економічний розвиток, освіта, навколишнє середовище, захист рівноправ"я або здоров'я;
    - використання технології спрямоване на рішення серйозної проблеми з глобальним значенням;
    - використання технології настільки значно, що перевершує всі існуючі й існуючі рішення проблеми;
    - використання технології послужить натхненням і моделлю для подальших інновацій;
    - особи, що пропонують кандидата, і сам кандидат можуть представити свої заявки до нагородження тільки в одній з категорій;
    Звертатися:
    
    The Tech Museum Awards
    The Tech Museum of Innovation
    201 South Market Street
    San Jose, CA 95113 (408) 795-6338
    techawards@thetech.org


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю