Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Азербайджанський апеляційний суд відмовився звільнити журналіста

7 червня, 2007 р.

    Апеляційний суд Баку відмовився задовольнити скаргу журналіста Ейнулли Фатуллаєва на судове рішення від 20 квітня, відповідно до якого той був засуджений до двох з половиною років в'язниці по звинуваченню в наклепі, повідомляє АПА.
    Як стверджує Фатуллаєв, стаття, присвячена карабахському конфлікту, за яку він був засуджений, не містить його особистої думки, в ній тільки приводяться вислови його співбесідників.
    
    Вирок Ейнулле Фатуллаєву, засновникові опозиційних газет "Гюнделік Азербайджан" і "Реальний Азербайджан", був ухвалений в кінці квітня. Місяць потому відносно журналіста було порушено ще одну справу по статті "тероризм". У його будинку і редакціях цих газет пройшли обшуки, співробітники Міністерства національної безпеки Азербайджану (МНБ) вивезли редакційне устаткування. У зв'язку з цим шеф-редактор газет Шахвелед Чобаноглу був вимушений припинити їх випуск.
    
    Самого Фатуллаєва після порушення нової справи в кінці травня перевезли в слідчий ізолятор МНБ. При цьому, як заявив журналіст 6 червня, протягом останніх дев'яти днів йому не давали їжі, повідомляє ІА REGNUM. Голова прес-центру МНБ Аріф Бабаїв, у свою чергу, назвав ці заяви "суб'єктивною думкою". "У нашому слідчому ізоляторі сиділи і колишні міністри, і ті не скаржилися", - сказав Бабаїв.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю