Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


60 українцям заборонений в’їзд до Естонії.

13 червня, 2007 р.

    Естонія офіційно підтвердила наявність списку громадян України, яким заборонений в’їзд на територію Естонії. Як повідомив на прес-конференції у вівторок речник МЗС Андрій Дещиця, до цього списку входять 60 громадян України, передає кореспондент «proUA».
    
    «Кілька тижнів тому було повідомлення в засобах масової інформації про те, що в Естонії існує список осіб, які є небажаними для в’їзду на територію Естонії і в цьому списку також є громадяни України. Посольство України в Естонській республіці сконтактувалось з відповідними компетентними органами Естонії – Міністерством закордонних справ і Міністерством внутрішніх справ – які підтверджують факт того, що існують такі списки, в яких міститься 60 осіб – громадян України, яким на даний момент заборонений в’їзд до Естонської республіки», – сказав Дещиця.
    
    Він пояснив, що заборона на в’їзд цим особам пов’язана з порушенням адміністративного законодавства і нелегальним працевлаштуванням. За словами Дещиці, ці заборони «не несуть політичного забарвлення».
    джерело: proua.com


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати