Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Гранти є! Споживачі знайдуться

11 березня, 2004 р.

    У Києві відкрився регіональний інформаційно-навчальний центр по наданню допомоги хворим і лікуванню ВІЛ/СНІД, що буде забезпечувати кадрами велику частину країн СНД і Східної Європи. Як повідомив представник департаменту з питань ВІЛ/СНІД Всесвітньої організації охорони здоров'я Питер Вейтс на церемонії відкриття Центра в середовище в Києві, основною метою співробітників центра буде забезпечення кваліфікованої консультативної, профілактичної і лікувальної допомоги, дотримання прав людини у відношенні інфікованих людей.
    За словами П.Вейтса, планується, що Центр створить можливості для антиретровирусного лікування 3 млн. чоловік ще до кінця 2005 року. Він повідомив, що серед причин вибору України для створення такого Центра - не тільки велика кількість (по оцінках міжнародних експертів, біля півмільйона) проживаючих в Україні Вич-инфицированных людей, але і "рішучість, бажання і готовність урядових і громадських організацій направити засоби і зусилля на рішення цієї проблеми".
    Важливу роль, відзначив П.Вейтс, зіграло і підтвердження заявки України на грантовую допомога від Глобального фонду боротьби зі СПИДОМ, завдяки чому в країні тепер є "достатнє фінансування".
    Основними напрямками роботи Регіонального центра буде підготовка кваліфікованих фахівців і залучення ресурсів численних міжнародних і місцевих організацій для здійснення проектів по боротьбі з ВІЛ/СНІД у Вірменії, Болгарії, Хорватії, Естонії, Грузії, Казахстану, Киргизстане, Молдові, Румунії, Росії, Сербії, Таджикистану й Україні.
    Планується, що Центр буде здійснювати безпосередню технічну підтримку, сприяти налагодженню співробітництва між організаціями, установам регіону, виконувати функції координаційного механізму.
    За даними Міністерства охорони здоров'я України, з 1987 року в країні було зареєстровано 307 Вич-инфицированных іноземців і більш 62,3 тис. українських громадян, з яких майже 6,2 тис. - діти. Майже 3,5 тис. дорослих і 117 дітей умерло від СНІД.
    
    Тільки за 2003 рік в Україні зареєстровано 10 тис. Вич-инфицированных, при цьому більш 1 тис. з них - у грудні.
    Джерело: Proua.com


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю