Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ЗВ’ЯЗКИ ДЕПУТАТІВ З ВИБОРЦЯМИ СТАНУТЬ МІЦНІШИМИ

11 березня, 2004 р.

    Рівне, лютий-березень 2004 року. Протягом лютого-березня 2004 року Рівненська обласна громадська організація “Комітет виборців України” провела три навчальних семінари для депутатів Дубенської та Сарненської міських рад “Налагодження ефективного взаємозв’язку з виборцями”. Участь у семінарах взяли 46 представникі Дубенської та Сарненської міських рад.
    
    Семінари розпочали низку заходів, передбачених проектом “Прозорість та ефективність діяльності депутатів місцевих рад”, що здійснюється за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. До серпня цього року депутатам з боку КВУ пропонуватиметься інформаційна, методична та консультативна підтримка.
    
    Під час семінарів наголошувалося на тому, що депутати повинні залучати до вирішення питань і самих громадян, які можуть не тільки скаржитися, а й брати дієву участь у житті міської громади. Пошуку нових підходів до вирішення наболілих проблем місцевого самоврядування сприяла і невимушена атмосфера спілкування депутатів двох міст Рівненщини.
    
    За словами Сергія Пінчука - керівника програм розвитку місцевого самоврядування РОГО КВУ, перший етап проекту пройшов успішно, адже основним результатом нашої роботи стало практичне використання набутих знань. Ми готові і в подальшому допомагати депутатам налагоджувати ефективну співпрацю з виборцями.
    
    РОГО “Комітет виборців України”
    33028, Рівне, вул. Княгині Ольги, 8
    Тел.: (0362) 263 943
    Тел./факс: (0362) 623 562
    Електронна пошта: cvurivne@ukrwest.net


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю