Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс мініпроектів громадянського представництва (Кіровоград).

5 липня, 2007 р.

    Творче об’єднання „Технології оптимального розвитку особистості” має приємність повідомити про надання підтримки громадським організаціям та ініціативним групам Кіровоградської області через їх участь у грантовій програмі «Конкурс мініпроектів громадянського представництва». Даний конкурс адмініструється ТО „ТОРО” в межах програми Фонду імені Стефана Баторія (Республіка Польща) «Громадянські ініціативи у Східній Європі» (за фінансування Фонду Форда).
    
    Метою конкурсу є підтримка громадських ініціатив, спрямованих на вирішення наявних соціальних проблем Кіровоградської області.
    Максимальний розмір гранту, що буде надано в рамках конкурсу – 2510 гривень. Загальний бюджет конкурсу складає 17570 гривень. В рамках цього конкурсу ТО „ТОРО” має намір підтримати щонайменше 7 кращих проектних пропозицій, поданих на конкурс. Обов’язковою умовою при наданні гранту є власний внесок організації, який повинен становити щонайменше 10% бюджету проекту (виражений у грошовій або негрошовій формі).
    
    Кошти гранту не можуть бути використані на заробітну плату, придбання оргтехніки, медикаментів, оплату навчання та стажування.
    
    Проекти, спрямовані на розвиток місцевих ініціатив, можуть включати, але не обмежуватися такими видами діяльності:
    - залучення громади до здорового способу життя, збереження здоров’я тощо;
    - збереження національної спадщини, популяризація національних традицій та духовності;
    - залучення громади до участі в консультативно-дорадчих органах при місцевій владі;
    - організація (облаштування) місць відпочинку та дозвілля;
    - захист прав та представлення інтересів вразливих верств населення;
    - інформаційні акції, культурно-мистецькі та просвітницькі заходи з метою ресоціалізації людей з особливими потребами;
    - інформаційні та культурні акції й заходи з метою привернення уваги громади до проблеми екології та забруднення довкілля;
    
    Термін реалізації проектів не має перевищувати 3 місяців і повинен завершитися до 10 грудня 2007 року. Орієнтовний час початку проектів - 17 вересня 2007 року.
    
    Перевага надаватиметься проектам, які:
    - мають чітко визначену мету та детальний план заходів;
    - передбачають залучення громади до втілення проекту;
    - передбачають реалістичні та вимірювані результати;
    - мають раціональні бюджети, а заплановане використання коштів – ефективне.
    
    До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові благодійні і громадські організації, а також ініціативні групи громадян, що діють на території Кіровоградщини або одного з населених пунктів області. В рамках конкурсу не підтримуються політичні партії та бюджетні установи.
    
    Надіслані на конкурс заявки будуть оцінені незалежною Конкурсною комісією, що складається з експертів від влади, громадськості та бізнесу. Остаточне оголошення результатів конкурсу відбудеться у першій декаді вересня 2007 року.
    
    Організації, зацікавлені взяти участь у конкурсі, можуть це зробити одним з двох способів:
    
    А. Шляхом попереднього подання власної проектної ідеї.
    
    Зацікавлені організації та ініціативні групи можуть подати власну проекту ідею, підготовану у довільній формі, із обов’язковим розкриттям таких пунктів: назва проекту; 1) проблема, на вирішення якої спрямовано проект; 2) мета проекту; 3) орієнтовний план заходів; 4) очікувані результати проекту; 5) ресурси, необхідні для виконання проекту; 6) контактна інформація про організацію (ініціативну групу), що подає проект.
    
    Підготовані проектні ідеї слід подати до 17.00 10 серпня 2007 року одним з нижче наведеним способів: на поштову адресу ТО „ТОРО” (а/с №48, м. Кіровоград-5, 25005); доставити особисто в офіс організації (вул. Леніна, буд. 49, оф.1, м. Кіровоград, 25006,), надіслати на електрону адресу конкурсу (grant@toro.org.ua, вказавши у полі „Тема повідомлення” назву проекту).
    
    Організації (ініціативні групи), що вчасно надіслали проектні ідеї, будуть запрошені до участі в одноденному семінарі із написання проектів, організованому спеціально для аплікантів конкурсу. Орієнтовний період проведення семінару – 11-15 серпня 2007 року. Передбачається компенсація дороги іногороднім учасникам.
    
    За результатами семінару організації (ініціативні групи) зможуть підготувати повну версію проектної заявки, яку слід подати включно з усіма додатками організаторам конкурсу до 17.00 28 серпня 2007 року.
    
    Б. Шляхом подання готової проектної пропозиції.
    
    Зацікавлені організації та ініціативні групи можуть самостійно підготувати проекту пропозицію та подати такий ОБОВ’ЯЗКОВИЙ перелік документів:
    - правильно заповнена форма заявки та бюджету (наведені у Додатку), скріплені підписами осіб, уповноважених представляти організацію (ініціативну групу) та печаткою (для організацій);
    - копія рішення про призначення осіб, уповноважених представляти організацію (ініціативну групу);
    - копія Статуту;
    - копія довідки про надання коду неприбутковості;
    - резюме основних виконавців проекту;
    - листи підтримки від партнерів (в разі наявності партнерів)
    
    Заявка не повинна перевищувати 10 сторінок машинопису формату А4, виконаного шрифтом 12 розміру, включно із бюджетом та за виключенням додатків. Проектна заявка може бути подана українською або російською мовами. Заявки не рецензуються та не повертаються незалежно від результатів конкурсу.
    
    Проектні заявки (включно з усіма додатками) повинні бути надіслані на поштову адресу ТО „ТОРО” (а/с №48, м. Кіровоград-5, 25005) або доставлені особисто в офіс організації (вул. Леніна, буд. 49, оф.1, м. Кіровоград, 25006,) до 17.00 28 серпня 2007 року.
    
    Більш детальну інформацію про конкурс можна отримати в офісі ТО «Технології оптимального розвитку особистості» за координатами: м. Кіровоград, вул. Леніна, 49, оф.1; т/ф 8(0522)22-79-08, e-mail: grant@toro.org.ua (контактні особи – Олексій Хмара, Алла Волошина) а також на сайті організації www.toro.org.ua.
    Реєстрація триває до: 28-08-2007
    
    Джерело : Творче об’єднання „Технології оптимального розвитку особистості”


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю