Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Суспільна акція "На порозі самостійного життя".

6 липня, 2007 р.

    76 юних українців (сиріт) із Західного регіону України, випускників 11 -х класів, назавжди попрощаються зі школою й вперше вступлять у доросле самостійне життя.
    
    31 дитина-сирота з Володимир-Волинської, 9 дітей-сиріт із Коропецької, 12 дітей-сиріт з Чернівецької і 24 дітей-сиріт із Івано-Франківської шкіл-інтернатів І-ІІІ ступенів, випускників 11 -х класів, назавжди попрощаються зі школою й вперше стали на поріг самостійного життя. Прощання зі своїм рідним навчальним закладом, учителями, друзями, товаришами - одне із самих яскравих і зворушливих спогадів для кожної людини. І не менш самого випускника-сироти переживають ця подія його наставники і громадськість. Дуже багато хто з них готові піти на серйозні матеріальні витрати, що б зробити прощальний випускний вечір дійсним святом для дитини, в якої відсутня батьківська підтримка і немає куточка – домівки.
    
    Тому головний спонсор соціальної програми у Західному регіоні України „На порозі самостійного життя” – національний оператор мобільного зв’язку ЗАТ „Київстар Дж.Ес.Ем.” приділив значну увагу до організації свята випускник – 2007 року для дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування. Також до акції приєдналися такі відомі великі компанії як навчальний спонсор ТОВ „Видавництво Школярик” і компанія-спонсор гігієни й чистоти ТОВ „Проктер енд Гембл Україна”, які надали значну підтримку у забезпеченні випускних наборів. Так, українська компанія „Київстар” повністю забезпечила 40 випускників з двох шкіл-інтернатів стартовими випускними речами, взуттям для першої необхідності – сумка спортивно-дорожня, одіяло, кросівки, спортивний костюм, тапочки, шльопанці, куртка демісезонна, миска для прання, чашка, по два комплекти постільної білизни, набір рушників й фотоальбом у подарунок кожному випускнику, який потребує уваги й усесторонньої підтримки після виходу у самостійний світ. Без уваги й підтримки не залишилися випускники через підтримку й допомогу з боку бізнес-структур міста Тернополя в організації згаданої соціальної програми, яку ініціювала Громадсько-молодіжна організація „Братерство сиріт”, яка проводить щорічно дану акцію, починаючи з 2002 року. Але цього року дана акція є особливою і більш масштабнішою через залучення великих відомих компаній з України і для того, щоб зробити випускний вечір незабутній для тих, хто не пізнав материнської ласки, любові і залишився без батьківської уваги, підтримки. ГМО „Братерство сиріт” займає чітку однозначну позицію по питанню, що полягає у рівному, повному й однаковому забезпеченні випускників-сиріт речами першої необхідності (наборами) після виходу із школи-інтернату та, що участь в акції „На порозі самостійного життя”, присвяченого до випускного вечора, не повинне залежати від яких-небудь коштів. Зважаючи на скрутне становище дітей-сиріт, для цього проведення випускного вечора повинне бути організоване силами меценатів, спонсорів, церкви, бізнес-структур й суспільно-корисних організацій.
    
    В рамках соціальної програми "Разом переможемо!", яку впроваджує компанія КИЇВСТАР було закуплено 40 випускних наборів - речей першої необхідності і вручено кожному випускнику-сироті, який цього потребує, а соціальним партнером в акції виступила МО "БРАТЕРСТВО СИРІТ".
    
    Джерело : БРАТЕРСТВО СИРІТ


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю